Як прочитати книгу в інтернеті.

Використовуючи можливості інтернету, люди обмінюються інформацією, думками, рекомендаціями. Уявіть ситуацію, що вам попалася інформація про книгу, вам стало цікаво її прочитати. Але у вас все ще є сумніви, чи варто її купувати або прочитати книгу в мережі. Дана інструкція пояснить, яким чином можна скористатися спеціалізованими сервісами в інтернеті для онлайн читання.
Вам знадобиться
  • підключення до інтернету і встановлений браузер
Інструкція
1
Встановіть з'єднання з інтернетом штатним чином, яким він передбачений настройками вашої операційної системи.
2
Запустіть браузер і в рядку введення адреси наберіть http://kolobook.ruЗатем натисніть Enter. Перед вами з'явиться інтерфейс сторінки пошукового сервісу книг.
3
Знайдіть поле для введення словосполучення чи одиничного слова, що зустрічаються в назвах книг. Введіть, який Вас запит і клікніть лівою кнопкою миші по кнопці «знайти». Після завершення процедури пошуку по найбільш великим бібліотекам мережі буде сформований список назв книг, формат яких - fb2. Якщо книг з такою назвою існує декілька, то в результати пошуку будуть включені всі.
4
Для компактності оформлення, результати згорнуті у вигляді назви книги і її автора. Натисніть мишею на «+» - зліва від назви. Буде виведена більш докладна інформація, в тому числі і про доступність в інтернет-бібліотеках.
5
У правій нижній частині розгорнутого вами одного з результатів пошуку буде посилання під написом «читати файл в vidimfigu.ru». Натисніть на неї лівою кнопкою миші.
6
Книга відкриється в онлайн-Букридер VidimFigu за адресою http://vidimfigu.ruДля того, щоб було зручно переглядати книгу , творці ресурсу передбачили вибір гарнітури і розміру шрифту, яким вона відображається, а для перегортання сторінок передбачені «гарячі» клавіші, або обертанням коліщатка миші. Даний букрідер ще й запам'ятає для вас, який відкритий розворот і при повторному заході для продовження читання його відновить.
7
Інші аналогічні пошукові ресурси і букридери можна спробувати, якщо прослідувати за перерахованими нижче адресам:http://bookfi.orghttp://livelib.ruhttp://bookmate.comhttp://fictionbook.ru