Як дізнатися, хто входив в мою пошту. Як дізнатися хто переглядав пошту.

Кожна людина, що має електронну пошту , намагається зберегти конфіденційність переписки. Але бувають випадки, коли немає повної впевненості в тому, що ваші листи читаєте тільки ви. На щастя, всі популярні сайти, де можна завести електронну пошту , надають можливість контролю кожного входу в поштову скриньку, реєструючи IP відвідувача, який, як правило, індивідуальний для кожного комп'ютера. Тому ви можете бути впевнені в тому, що завжди будете знати, чи входив у вашу пошту хто-небудь сторонній чи ні.
Вам знадобиться
  • - власна електронна пошта
  • - підключення до інтернету
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте в налаштуваннях своєї електронної пошти, де записуються ip-адреси, з якого були здійснені входи в ваш ящик. На деяких сайтах, що надають електронну пошту , потрібно активувати особливий режим безпеки, при якому буде реєструватися інформація про відвідування поштової скриньки по дату, час і IP-адресою.
2
Перегляньте інформацію про останні входах в пошту і проаналізуйте, які з відвідувань не збігаються з тими тимчасовими рамками, коли ви особисто перевіряли свій ящик. Скопіюйте IP-адресу, вказану в тих відвідинах, і збережіть його в текстовому файлі або куди-небудь запишіть.
3
Зайдіть в сервіс визначення інформації по IP (його можна знайти в інтернеті за запитом «дізнатися інформацію по ip»). Введіть в поле, який Вас IP-адресу і натисніть кнопку «Дізнатися інформацію про IP». Цей сервіс дозволить вам дізнатися відомості про країну, регіоні, місті, браузері, операційної системи і навіть провайдере мережі того місця, звідки був здійснений вхід в поштову скриньку.
4
Також можна порівняти IP-адреси тих, хто коли-небудь писав вам на пошту з IP-адресою невідомого, що входив в вашу пошту . Для цього визначте місце в коді листи, де записується IP відправника. Визначте свій IP за допомогою сервісу для його визначення. Напишіть будь-який лист зі свого ящика на цей же поштовий ящик, тобто напишіть самі собі.
5
Відкрийте отриманий лист. Тепер перегляньте HTML-код письма. В Яндекс-поштою це, наприклад, можна зробити так: натиснути на слово «Додатково» і вибрати «Властивості листа». Знайдіть в коді свій IP і запам'ятайте, в якому місці розташовується цей запис.
6
Таким же чином відкрийте HTML-код надісланих вам іншими людьми листів. Знайдіть їх IP-адреси і порівняйте з IP-адресою невідомого відвідувача вашої пошти.