Як виїхати жити до Франції. Як іммігрувати до Франції.

Франція - прекрасна країна з теплим середземноморським кліматом і високим рівнем життя. Когось приваблюють французька культура, когось - французька кухня, а хтось любить французький темперамент і спосіб життя, притаманний мешканцям Франції.
Інструкція
1
Одружуйтесь/вийдіть заміж за француза/француженку. Зрозуміло, це не самий типовий спосіб виїхати жити під Францію . Не варто всерйоз замислюватися про фіктивному шлюбі, так як, по-перше, це легко розкривається і при фіктивному шлюбі в громадянстві відмовляють, по-друге, шлюб ще не є гарантією отримання гражданства.Для тих же, хто дійсно хоче виїхати до Францію до коханих, варто запам'ятати деякі тонкощі. Французьке громадянство може бути отримане через 2 роки після офіційного шлюбу. Через рік шлюбу можна подати заявку до суду, для отримання громадянства. Далі вас запросять на співбесіду, щоб перевірити нефектівность вашого шлюбу, ваше знання французької мови, рівень асиміляції у французьку культуру, ваша поведінка і законослухняність. При отриманні громадянства по шлюбу, ви повинні жити рік після подачі заявки разом безперервно у Франції. Якщо ж ваша спільне життя тимчасово переривалася, то зможете отримати громадянство не через 2 роки спільного життя, а через 3.Вам може бути відмовлено в отриманні громадянства при порушенні якогось пункту.
2
Улаштуйтеся на роботу у Франції. Зробити це не так вже й легко. Можна спочатку отримати роботу в іноземному філіалі французької компанії, потім просунутися по кар'єрних сходах і переїхати в головний офіс, під Францію . Шлях цей досить довгий, але більш реальний.Можно поїхати під Францію і влаштуватися на низькооплачувану чорнову роботу. До отримання громадянства ви повинні прожити офіційно у Франції мінімум 5 років. Термін може скоротитися до двох років, якщо ви отримали в цій країні освіту. При цьому ви, зрозуміло, повинні володіти французькою мовою на хорошому рівні.
3
Доведіть своє французьке походження. Якщо хоча б один з ваших батьків француз, то ви автоматично маєте право отримати французьке громадянство. Навіть в тому випадку, якщо ви і ваші батьки ніколи не жили у Франції. Цей випадок називається правом крові.
Багато років Франція з точки зору жителів Росії є однією з найпривабливіших країн для еміграції. Відкритість французької імміграційної політики багато в чому сприяє тому, що щорічно тисячі наших співвітчизників прагнуть стати постійними резидентами французької держави. Але хоча отримати вид на проживання у Франції дійсно простіше, ніж у багатьох інших країнах Євросоюзу, імміграція в цю країну має свої специфічні особливості, які необхідно знати.
Інструкція
1
Французьке законодавство надає іноземним громадянам досить багато можливостей для імміграції. Отримати легальний вид на проживання можна при укладенні шлюбу з французьким підданим, при отриманні контракту на роботу у французькій компанії, за участі в програмі молодіжного культурного обміну, в результаті відкриття свого бізнесу на території Франції чи в якості політичного біженця. Причому в більшості випадків отримати необхідні документи порівняно не складно.
2
Імміграція при укладенні шлюбу є одним із самих популярних і доступних способів отримання дозволу на постійне проживання. Особливістю французької імміграційної політики є те, що вид на проживання може видаватися не тільки при звичайному традиційному шлюбі, але і при створенні громадянського союзу (concubinage) або навіть при укладенні тимчасового пакту про спільне проживання (PACS). В останньому випадку на партнерів не накладається практично ніяких зобов'язань, крім наявності у французького партнера хоч якогось житла і джерела постійного доходу (мається на увазі за останні 3 місяці).
3
Потрібно враховувати, що для отримання посвідки на проживання на підставі шлюбу необхідна згода французької мерії. А в цьому згоді може бути відмовлено, якщо ви плануєте вступити у відносини з алкоголіком, наркоманом, злісним неплатником аліментів або неодноразово розведеним безробітним. У всіх інших випадках французькі чиновники досить лояльні до іноземних подружжю.
4
Якщо ви маєте намір переїхати під Францію в якості спеціаліста за трудовим контрактом, в першу чергу, вам знадобиться запрошення від французького роботодавця. Причому майбутній роботодавець не просто повинен буде підписати з вами трудовий контракт, але також підготувати пакет документів (dossier) для Дирекції з праці. Крім вашого диплома і обгрунтування необхідності вашої присутності в якості працівника це досьє включатиме зобов'язання з боку роботодавця в плані соціальної та медичної страховки майбутнього співробітника.
5
Для іноземця, який бажає займатися на території Франції своїм бізнесом, знадобиться отримання не тільки виду на проживання, а й особистої карти комерсанта (carte d'identite de commerсant). Цей спосіб імміграції складніше і довше попередніх, крім того він вимагає серйозних фінансових витрат. Але якщо ви плануєте займатися чимось в плані торгівлі, бізнесу або стати топ-менеджером будь-якої компанії, без карти комерсанта вам не обійтися. Тому краще заздалегідь зібрати необхідну інформацію, пов'язану з вашою діяльністю, і підготувати необхідні документи.
Корисна порада
Для дівчат віком від 18 до 27 років прекрасною можливістю імміграції може стати участь в програмі молодіжного культурного обміну Au Pair. В рамках цієї програми дівчата живуть в французьких сім'ях від 6 місяців до 2 років, займаються з дітьми в якості іноземних нянь і одночасно вивчають мову і знайомляться з країною.