Як змінити вид діяльності.

Ви вирішили змінити рід занять, але сумніви не дають спокою - а раптом на новому поприщі не вдасться проявити себе? Можливо, ваша професія, обрана в ранній юності, давно перестала приносити радість і матеріальну винагороду і залишає бажати кращого. Ми підкажемо, як змінити вид діяльності, не ризикуючи залишитися без гроша в кишені.
Інструкція
1
Не кидайте різко звичний рід занять. Спочатку має сенс знайти джерело доходу, на випадок, якщо ваша нова робота не відразу виявиться прибутковою. Краще за все в якості запасного варіанту підійде часткова зайнятість в сфері, яка вам добре знайома.
2
Залиште на пошук нового заняття кілька годин на день. Визначтеся, чим саме хотілося б займатися. Для цього можна пройти тест на профорієнтацію або згадати, чим ви захоплювалися в дитинстві.
3
Подумайте, чи не варто перетворити улюблене хобі на професію. Якщо ви прекрасно в'яжете, готуєте або вирощуєте квіти, завжди знайдуться люди, які заплатять вам за таку роботу.
4
Перелічіть всі навички, якими ви володієте. Оцініть свої вміння. Але не будьте занадто прискіпливі, пам'ятайте, що ви маєте право на помилку. З часом ви навчитеся більш точно визначати ступінь свого професіоналізму на обраному терені.
5
Зверніться до друзів за порадою та оцінкою ваших умінь. Часом оточуючі краще нас самих вид ят наші приховання таланти.
6
Визначившись з тим, що у вас найкраще виходить, практика, щоб набути впевненості. Потім знайдіть тих, кому можуть придатися ваші послуги. Зробити це найзручніше через Інтернет, але і оповістити знайомих буде не зайвим.
7
Нехай вас не бентежать невдачі. Спочатку знайти себе в новій справі буде важко. Будьте готові до того, що перший час доведеться працювати за зовсім невеликий гонорар або навіть безкоштовно. Погоджуйтеся на безоплатний працю, не вважайте цей час втраченим. Сприймайте такі пропозиції як можливість попрактикуватися.
8
Чи не рвіть зв'язок з вашими давніми колегами, освоївшись на новому терені. Можливо, ви захочете повернутися до старої роботі. Чим більше ви вмієте, тим упевненіше відчуваєте себе на ринку праці. Пробуйте нове, не втрачайте колишньої кваліфікації - і ви ніколи не залишитеся без діла.