Як відновити номер телефону. скільки відновлюють номер телефону.

Буває так, що виникає необхідність по якимось причинам відновити номер телефону. Поговоримо, як це робиться.
Інструкція
1
Так трапилося, що ви втратили телефон. Або у вас його вкрали, не дай Бог. Просто купити новий номер незручно і небезпечно: перше, тому що доведеться відновлювати телефонну книжку (добре, якщо вона у вас була десь зафіксована копією, наприклад, у звичайній письмовій формі) і повідомляти всім друзям, знайомим і колегам по роботі свій новий контактний телефон, і друге, бо старий номер потрібно як мінімум заблокувати для уникнення неприємних наслідків, адже номер оформлений на вас, а хто, куди і скільки тепер буде з нього дзвонити, ви не знаете.Для вирішення цієї проблеми комплексно і ефективно є послуга відновлення номера.
2
З собою вам знадобиться взяти паспорт.Нужно дізнатися адресу одного з офісів або точок вашого мобільного оператора і якнайскоріше йти туди, щоб виключити можливість того, що новий незаконний власник встигне щось зробити з вашим номером. Ви приходите в офіс і говорите, що хочете відновити номер. Вам видають спеціальний бланк, уточнюють ваші особисті дані (якраз для цього паспорт і потрібен був), потім ви повинні будете вказати причину запиту нової сім-карти і відновлення номера (втрата це чи крадіжка), після чого, якщо всі дані вірні, працівники офісу зв'яжуться з людьми, що відповідають за подібні операції, і видадуть вам нову сім-карту.Поздравляю, ваш номер відновлений і ви можете продовжувати ним користуватися!
3
Звичайно, все вищеописане відмінно працює для номерів, куплених у офіційних представників мобільних операторів з усією необхідною документацією, а не на ринку за рогом. Настійно рекомендую вам завжди користуватися саме першим шляхом, і проблем з відновленням номера не будет.Удачі!
Якщо ви втратили телефон, то пропала і SIM-карта або R-UIM карта з вашим звичним номером , на який часто телефонують друзі, колеги, родичі. Купувати іншу картку з новим номером буде незручно, адже цей номер нікому не відомий, його потрібно буде повідомляти кожному зі списку контактів. Повернути попередній номер і навіть грошові кошти, які залишилися на втраченої пластиковій картці, допоможуть спеціальні послуги стільникових операторів. Звернувшись в найближчий офіс свого оператора зв'язку, ви в цей же день зможете використовувати свій колишній номер телефону.
Вам знадобиться
  • - паспорт
  • - лист на фірмовому бланку організації з проханням провести заміну SIM-карти або R-UIM карти (для представників юридичних осіб)
  • - довіреність за формою M2 (для представників юридичних осіб)
Інструкція
1
Сама послуга заміни картки безкоштовна, але може стягуватися плата за добровільну блокування номера і нову SIM-карту або R-UIM карту. Тому попередньо з'ясуйте, скільки всього потрібно буде заплатити за відновлення номера, щоб у вас в наявності виявилася необхідна сума.
2
Як тільки ви виявили пропажу телефону, зателефонуйте в службу підтримки вашого оператора зі стаціонарного телефону або з іншого мобільного. Якщо у вас немає можливості зробити дзвінок, відвідайте найближчий салон-магазин потрібного постачальника зв'язку.
3
Повідомте про свій намір заблокувати загублену SIM-карту або R-UIM карту. Потім дайте відповіді на запитання оператора за даними в договорі або пред'явіть паспорт, щоб підтвердити володіння номером . Після перевірки інформації співробітник відразу ж справить блокування вашого номера.
4
Також заблокувати SIM-карту або R-UIM карту можна, увійшовши в Інтернет-Помічник. Це можливо, якщо ви раніше користувалися цим сервісом і знаєте пароль. В розділі послуг виберіть потрібний пункт і зробіть вашу картку недоступною для використання сторонніми.
5
Для отримання SIM-карти або R-UIM картки замість втраченої і збереження на ній колишнього номера зверніться до найближчого офісу вашого постачальника стільникового зв'язку. Пред'явіть паспорт і, якщо це необхідно, напишіть заяву. Після цього через декілька хвилин ви зможете отримати нову картку з колишнім номером .
6
Деякі оператори зв'язку надають безкоштовну доставку нової картки прямо до вас додому або на роботу. Це може стати виходом із складної ситуації, якщо не можна залишати робоче місце або ви з якихось причин не можете вийти з дому.
7
Якщо ви хочете відновити номер, що належить організації, в якій ви працюєте, то крім паспорта вам потрібно буде пред'явити співробітнику стільникової компанії листа з проханням зробити заміну SIM-карти або R-UIM карти, виконане на фірмовому бланку, і довіреність за формою M2.