Як прибрати абзац в ворде. Як автоматично прибрати абзаци в ворде 2010.

При натисканні на клавішу "enter" Word автоматично робить перенос тексту на новий рядок і прописує в невидимих символах знак абзацу . Програма розглядає абзац саме як символ перенесення тексту на новий рядок.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Текстовий редактор Word
Інструкція
1
Як прибрати символ абзацу .При конвертації з формату * .txt в формат * .doc можна спостерігати ситуацію, при якій програма Word сприймає текстові обриви рядків як новий абзац. В такому випадку текст виходить примусово розірваним, і форматувати його досить складно. В цьому випадку доводиться прибирати зайві знаки абзацу вручну.
2
Трохи автоматизувати процес можна, прописавши спеціальний макрос, якщо текст великий, або вручну переглянувши всі абзаци за допомогою функції меню "знайти і замінити". При цьому в рядок "знайти" треба поставити невидимий символ абзацу , вибравши його з розширеного меню, а в рядок "замінити" - невидимий же символ пробілу.
3
Як прибрати текст абзацу за допомогою клавіш "delete" або "backspace" При правці текстів часто зустрічається ситуація, при якій треба прибрати цілий абзац або об'єднати два абзацу в один. У другому випадку достатньо просто клавішами "delete" або "backspace" прибрати зайвий простір між рядків. У першому ж спочатку абзац треба виділити, щоб показати програмі, що прати надалі.
4
Виділення здійснюється за допомогою трьох кліків правої кнопки миші, наведеної на текст потрібного абзацу . Потім можна натиснути вже відомі клавіші "delete" або "backspace", і текст буде благополучно видалено.
5
Виділити абзац і не один, а багато можна за допомогою клавіш зі стрілками і клавіші "shift". Для цього треба натиснути на "shift", і утримуючи її, стрілками вести вгору або вниз, позначаючи таким чином виділення. Виділене стерти за допомогою "delete" або "backspace".
6
Як прибрати текст абзацу за допомогою поєднання клавіш Ctrl + XЕсть ще один спосіб стерти виділений текст. Правда, це буде не остаточне видалення, а так зване "забирання тексту в буфер (кишеня)". Робиться це за допомогою комбінації клавіші Ctrl і в латинській розкладці клавіші X. Позначається це поєднання так: Ctrl + X.
7
При одночасному натисканні цих клавіш попередньо виділений текст видаляється, але не зовсім, а в пам'ять програми, і при бажанні його можна звідти витягти, натиснувши інше поєднання клавіш: Ctrl + V.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IoTacBqpJuQ
Зверніть увагу
Знак абзацу та розрив рядка в програмі Word позначені по-різному.
Корисна порада
Поставити абзацний відступ або переформатувати абзац можна двома способами: із загальної лінійки меню і з контекстного меню (права клавіша миші)