Як налаштувати бензопилу. регулювати бензопилу штиль.

Щоб бензопила довго і безвідмовно працювала, її необхідно налаштувати. Основна настройка стосується карбюратора пилки. Від правильного регулювання карбюратора залежить економічність роботи пристрою і зручність поводження з ним в процесі пиляння.
Вам знадобиться
  • Викрутка, тахометр, технічний паспорт бензопили
Інструкція
1
Налаштування карбюратора бензопили полягає в регулюванні положення жиклеров. Як правило, карбюратор має три гвинта для регулювання: гвинт жиклера низьких оборотів, гвинт жиклера високих обертів і гвинт регулювання холостого ходу пилки.
2
Два перших гвинта регулюють співвідношення горючої суміші і повітря, яке визначається відкриттям заслінки дроселя. Якщо вам необхідно збіднити суміш, закрутіть гвинт за годинниковою стрілкою, якщо суміш необхідно збагатити і збільшити кількість оборотів, гвинт слід відкрутити, обертаючи проти годинникової стрілки.
3
Для регулювання обертів холостого ходу використовуйте відповідний гвинт. Повернувши його за годинниковою стрілкою, ви збільшите кількість оборотів, при обертанні гвинта проти годинникової стрілки число оборотів зменшується.
4
Після покупки пилки протягом декількох годин роботи необхідно зберігати налаштування, виконані на заводі-виробнику (там карбюратор регулюють на багатшу суміш). Після цього можна налаштовувати карбюратор самостійно.
5
При регулюванні майте на увазі, що обертання гвинта жиклера високих обертів впливає на потужність і частоту обертання ланцюга. Збіднення горючої суміші призводить до надлишкових оборотам і може вивести пилку з ладу.
6
Після прогріву двигуна пилки на повному ходу протягом декількох секунд поверніть гвинт жиклера високих обертів проти годинникової стрілки і дайте пристрою пропрацювати 10 секунд. За допомогою тахометра перевірте максимальні оберти. Вони повинні відповідати числу оборотів, заявленому в паспорті до бензопили. При занадто збідненого суміші пила починає «верещати», а при регулюванні на надлишково багату суміш може диміти глушник.
7
Оптимальна регулювання параметрів бензопили повинна бути здійснена фахівцем, що має доступ до тахометра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C8giJjwSQwU