Як підключити інтернет, якщо будинок не підключений.

Якщо провайдери інтернету все ще не дісталися до вашого будинку, вам можуть допомогти долучитися до інтернету оператори стільникового зв'язку. Сьогодні провідні з них: Мегафон, МТС, Білайн, Скайлінк пропонують модеми GSM під власним брендом. Також вам може допомогти і провайдер бездротового інтернету Yota, але тільки в тому випадку, якщо ви живете в Москві, Санкт-Петербурзі, Уфі, Краснодарі, Сочі або в деяких населених пунктах Московської та Ленінградської областей.
Інструкція
1
Придбайте USB-модем, попередньо з'ясувавши, який з операторів стільникового зв'язку забезпечує найкраще покриття в районі вашого проживання. Бажано, щоб у вашому районі могли працювати 3G мережі, що забезпечують найвищу швидкість.
2
Вставте сім-карту, яка йде в комплекті, в модем. Сім-карта працює за спеціальним тарифним планом для інтернету . До цього тарифного плану не можна підключитися, не купуючи модем.
3
Вставте модем в USB-вхід вашого комп'ютера. Автоматично почнеться установка додатки для модему. Робіть відповідно до підказками програми установки.
4
Після того як програма встановиться, якщо вона не запуститься автоматично, клацніть по її ярлику на робочому столі для запуску. Після запуску додатка модему зверніть увагу на індикатор мережі в віконці програми (він повинен показувати наявність мережі) і натисніть кнопку «Підключити». Якщо у вас модем Білайн, то необхідно попередньо активувати стартовий баланс через меню програми.
5
Запустіть браузер або будь-яке інше додаток для інтернету .
Корисна порада
Можна замість USB-модема використовувати стільниковий телефон, що підтримує технологію GPRS, як модем для виходу в інтернет. Телефон можна підключити до комп'ютера кабелем, або з'єднати за допомогою Bluetooth або інфрачервоного порту.
Створення і подальша робота в локальній мережі значно спрощує процес обміну інформацією між ноутбуками та комп'ютерами. Наявність загальних ресурсів дозволяє віддалено переглядати і змінювати файли, що знаходяться на інших комп'ютерах.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Для створення власної домашньої локальної провідної мережі вам знадобиться мережевий концентратор. Якщо ви вирішили створити бездротову мережа , то придбайте Wi-Fi маршрутизатор.
2
Розглянемо більш складний варіант: створення бездротової домашньої локальної мережі. Встановіть Wi-Fi маршрутизатор в безпосередній близькості від розетки мережі змінного струму. Ввімкніть.
3
Підключіть до пристрою ноутбук або комп'ютер. Один кінець кабелю з'єднайте з мережевою картою комп'ютера, а інший - з портом LAN маршрутизатора. Відкрийте будь-який браузер. Краще використовувати сумісні з Internet Explorer програми, наприклад Firefox.
4
Заповніть адресний рядок браузера наступним написом: http://«IP-адреса маршрутизатора» без лапок. Адреса ви можете дізнатися, прочитавши інструкцію до даного устаткування.
5
Відкрийте настройки бездротової мережі. В англійській версії цей пункт буде називатися Wireless Setup або Wireless Settings. Заповніть послідовно важливі поля. Задайте ім'я (SSID) вашої майбутньої бездротової локальної мережі та пароль (PASSWORD) для підключення до неї.
6
Виберіть із запропонованих варіантів типи шифрування даних і радіосигналу, наприклад: WPA-PSK і 802.11b. Ці параметри можуть бути іншими. Все залежить від характеристик ноутбуків.
7
Збережіть настройки. Перезавантажте ваш маршрутизатор, відключивши харчування на декілька секунд.
8
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Активуйте пошук бездротових мереж. Виберіть точку доступу, яку ви тільки що створили, і натисніть кнопку «Підключення». Введіть пароль для отримання доступу.
9
Повторіть попередній крок для всіх інших ноутбуків. Щоб отримати віддалений доступ з одного ноутбука до іншого, натисніть Win + R і введіть \ 100.100.100.2, де числа символізують IP-адреса другого ноутбука.