Як підключитися до гри.

Підключитися до грі можна кількома способами. Однак в ході підключення можливі помилки. Тому, щоб все пройшло коректно, необхідно дотримуватися деякі технічні рекомендації. Як правило, увійти в гру не важко, але іноді цьому може перешкодити довго не оновлюється програмне забезпечення або настройки антивіруса/фаєрвола. Найпростіше підключитися до грі , якщо вона браузерна, оскільки в основному вона не особливо вимоглива до ресурсів комп'ютера і залежить виключно від додатків пов'язаних з інтернетом.
Інструкція
1
Найпростіше підключитися до міні- грі або додатком. Для того щоб це зробити, досить мати обліковий запис на сайті, де розміщені дані гри. Значна перевага подібних додатків в тому, що вони не вимогливі до комп'ютерних ресурсів та швидкості інтернет з'єднання. Однак для коректної працездатності необхідно оновити деяке програмне забезпечення. Перш за все, частина додатків попросту не запуститися зі старого браузера Internet Explorer, іноді навіть з оновленою версією. Тому для коректної роботи необхідно вибрати інший браузер (наприклад, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome). Також необхідно регулярно оновлювати версію Adobe Flash Player (за посиланням http://get.adobe.com/ru/flashplayer/).
2
Разом з тим досить популярні онлайн-ігри. Теж браузерні, але більш вимогливі до ресурсів (чим міні-ігри/додатки). Для коректної роботи також рекомендується встановити сучасний браузер і оновлювати Adobe Flash Player (через панель управління можна налаштувати автоматичне оновлення). Для деяких онлайн ігор потрібний оновлена версія DirectX і швидкість інтернет з'єднання, принаймні, 512 кб/c.
3
Стандартні ігри, без використання браузера, підключаються по-різному. Іноді достатньо просто натиснути «підключитися» і ввести ip-адресу сервера. А деколи цього недостатньо. Деякі ігри вимагають окремого мережевого клієнта або навіть патча для коректного підключення. Як правило, такий клієнт можна завантажити на офіційному сайті гри або сервера. А патчі потрібно шукати на общеігрових ресурсах.
4
Досить часто мережеві ігри відмовляються працювати через помилку підключення. Зазвичай причиною даної помилки є налаштування вашого антивіруса/фаєрвола. Відповідно для коректної роботи гри необхідно її додати в «правило-виняток» вашого захисного забезпечення.