Як збільшити пам'ять в телефоні. Як видалити зі свого телефону непотрібну пам'ять.

Зараз практично кожен бажаючий може дозволити собі придбати не простий стільниковий телефон, а міні-комп'ютер, смартфон. На смартфони можна встановлювати сотні додатків, ігор, слухати на них музику, дивитися кіно ... Однак є один момент, з яким рано чи пізно стикається будь-який користувач сучасного смартфона. Брак пам'яті в телефоні.
Вам знадобиться
  • - смартфон будь-якої марки і моделі
  • - можливо, карта пам'яті
Інструкція
1
Якщо дуже хочеться встановити нову іграшку або додаток, а пам'яті телефону вже не вистачає, є кілька варіантів. Фізично збільшити обсяг пам'яті, яка вбудована в телефон, неможливо, проте багато смартфони (наприклад, нові пристрої на базі Android або Nokia на Symbian) дозволяють встановлювати й переносити програми на карту пам'яті. Якщо вона вже заповнена, ви можете придбати картку більшого обсягу і перенести всі файли і додатки зі старою. Вийміть карту з телефону, зверніть увагу на маркування. Головне - купити пам'ять того ж формату (MicroSD, наприклад). Продаються такі картки практично в будь-якому салоні стільникового зв'язку, коштують недорого.
2
Якщо перенесення додатків на карту пам'яті неможливий, або установка додаткової пам'яті взагалі не передбачена апаратними можливостями телефону, доведеться поступити іншим способом. По-перше, встановіть файловий менеджер для вашого телефону (для Android можна знайти в Android Market, для Symbian - на allnokia.ru). З його допомогою покопайтеся в пам'яті телефону, видаліть непотрібні фотографії та відео (якщо є), пошукайте тимчасові файли (папки tmp), або папки з даними, що залишилися від вже видалених додатків. Якщо достатня кількість пам'яті не звільнилося, переходимо до наступного кроку.
3
Погляньте на список встановлених додатків та ігор. Згадайте, наскільки часто ви користуєтеся тією чи іншою програмою. З імовірністю 100% можна сказати, що більша частина додатків та ігор не використовується вами зовсім. Сміливо видаляйте їх, після чого не забувайте перевірити за допомогою файлового менеджера, чи не залишилося тимчасових файлів в пам'яті телефону. Зазвичай найбільше «важать» гри (через графіки і звуку), їх видаляти потрібно в першу чергу. Якщо якесь із віддалених додатків знову знадобиться, ви завжди можете поставити його заново, на сучасних смартфонах це робиться швидко і просто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nvvr-pfKMDs
Зверніть увагу
Смартфони на базі Apple (iPhone) мають закриту файлову систему. Без «хірургічного» втручання вручну почистити пам'ять телефону неможливо. Залишається тільки видаляти непотрібні додатки, музику, відео.