Як включити камеру на комп'ютері. Як перенести відео з відеокамери на пк.

Веб-камера стала необхідним і популярним аксесуаром з ростом популярності сервісів відеотелефонії. Область її застосування досить широка - це не тільки передача зображення, а й відеоконференції, комп'ютерні ігри, відеоспостереження. Сучасна камера виробляє крім відеозйомки ще стиск і передачу зображення і має досить складний пристрій. І хоча в зверненні проблеми виникають нечасто, але трапляються труднощі з підключенням (як наприклад, перевернуте зображення) і установкою драйверів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо відсутній диск з драйвером, почніть з визначення моделі вашої камери. Консоль «Диспетчер пристроїв» містить всю інформацію про встановлені пристрої. Для її запуску викличте контекстне меню «Мій комп'ютер» і виберіть «Управління - Диспетчер пристроїв». Якщо в списку обладнання камери немає, і неможливо використовувати маркування на пристрої, то можна використовувати програму Everest. Встановіть цю утиліту на свій комп'ютер і у вікні програми виберіть зі списку пристроїв вашу камеру. Програма визначить модель і виробника.
2
Введіть у пошуковий рядок браузера модель камери або скористайтеся сервісом пошуку драйверів по ID пристрою, наприклад на сайті www.devid.info. Код пристрою можна знайти, клацнувши на значку камери в консолі «Управління комп'ютером» і вибравши "Властивості".
3
Встановіть драйвер камери. Для цього достатньо запуску файлу setup.exe. Камера при цьому повинна бути відключена від комп'ютера. Багато помилок і проблеми в подальшій роботі виникають через те, що користувачі нехтують цим правилом.
4
Встановіть програму, що дозволяє управляти роботою і налаштуванням камери. Ці програми поставляються звичайно разом з камерою або маються на сайті виробника. Підключіть камеру до комп'ютера і перевірте якість її роботи і настройки.