Як поставити пароль на телефон. Як поставити пароль в мобільний.

Бажаючи убезпечити особисту інформацію, сьогодні багато хто ставить паролі на все, що тільки можна. Не залишилися осторонь і мобільні телефони.
Інструкція
1
Установка паролів на телефони виконується схожим чином на всіх моделях. Так щоб захистити свій мобільник паролем, вам потрібно виконати наступні дії. Зайдіть в головне меню вашого телефону і виберете в ньому пункт "Налаштування" (на деяких моделях дане меню може називатися «Опції», «Параметри» або ж «Конфігурація»). Далі знайдіть опцію «Налаштування безпеки». В даному меню ви зможете встановити пароль не тільки на телефон, але і на його розділи, в тому числі і на саму сім-карту.
2
Зайдіть в меню «Пароль на телефон» і включіть опцію активації пароля. Далі задайте сам код доступу. Після збереження всіх настройок, при включенні пристрій вимагатиме введення заданого вами пароля. Що робити якщо при спробі установки пароля на телефон, пристрій вимагає введення старого коду?
3
Якщо вам не вдається встановити пароль на телефон, так як пристрій запитує старий код, не варто хвилюватися. За стандартом на всіх сучасних телефонах стоїть заводський пароль у вигляді чотирьох одиниць або ж чотирьох нулів. Щоб призначити новий пароль на телефон, при запиті старого просто введіть комбінацію 1111 або ж 0000, далі поставте своє код доступу. Намагайтеся підбирати той пароль, який ви не забудете (день народження матері або ж подруги), але не вказуйте в якості пароля дату свого народження, т.к. при необхідності доступ до телефону отримає будь-хто.