Як видалити історію запитів. Як швидко і просто видалити історію інтернету.

Якщо ви користуєтеся інтернетом, то історія запитів зберігається в вашому браузері. Але в мережі користувачі шукають різну інформацію, частина з якої не призначена для чужих очей. Інша людина, скориставшись вашим комп'ютером, може дізнатися, які сайти ви відвідували і що шукали в мережі, переглянувши історію ваших запитів . Розголошення особистої інформації та її використання неприємні для будь-якого користувача. На щастя, в кожному браузері є можливість видалити історію вашого пошуку, яка убезпечить вас від спроб сторонніх контролювати ваші дії.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer 6, то в меню «Сервис» виберіть пункт «Властивості оглядача», відкрийте вкладку «Загальні» і натисніть кнопку «Очистити журнал».
2
Якщо вашим браузером є Internet Explorer 7, то в меню «Сервис» виберіть пункт «Видалити журнал оглядача», натисніть кнопку «Видалити журнал» і у вікні виберіть «Так».
3
В Internet Explorer 8 в меню «Сервис» виберіть пункт «Видалити журнал оглядача», у вікні відзначте пункти «Журнал і« Дані веб-форм »і натисніть кнопку« Видалити ».
4
У браузері Firefox 2 і 3 версії в меню «Інструменти» виберіть пункт «Видалити особисті дані», де перейдіть в «Журнал відвідувань» і натисніть кнопку «Видалити зараз».
5
Якщо у вас Firefox 3.6 або вище, то в меню «Інструменти» виберіть пункт «Стерти недавню історію», у вікні «Очистити виберіть часовий відрізок, за який потрібно очистити історію. Натисніть на стрілочку поруч з пунктом «Подробности» і в списку відзначте «Журнал відвідувань і завантажень» і "Журнал форм і пошуку». Потім натисніть на кнопку "Очистити зараз".
6
У браузері Safari 2 і 3 версії для видалення історії пошуку в меню History виберіть Clear History.
7
Ешлі вашим браузером є Google Chrome, то для очищення запитів спочатку натисніть на значок гайкового ключа в правому верхньому куті екрану. У списку виберіть пункт "Інструменти" і натисніть «Очистити дані переглядача». У вікні відзначте «Очистити історію відвіданих сторінок». У верхньому меню виберіть «з самого початку», щоб стерти всю історію пошуку. Натисніть «Видалити дані веб-перегляду».
8
Якщо ви не хочете, щоб в майбутньому браузер запам'ятовував історію запитів , то це можна відключити в його налаштуваннях. Це дозволить уникнути періодичної процедури видалення даних пошуку.
Корисна порада
Видаляти можна не тільки історію запитів, але і збережені браузером паролі, введені дані в веб-форми, тимчасові файли для скорочення швидкості завантаження сторінок, кукі- файли (зберігають ваші уподобання для певний веб-сайтів), знімки найбільш відвідуваних ресурсів на сторінці швидкого доступу.
Видалення історії запитів в різних браузерах може відрізнятися технічними методами виконання, але залишається стандартною операцією, призначеної для забезпечення конфіденційності користувача. Дана процедура не передбачає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури видалення історії запитів і перейдіть в меню "Всі програми".
2
Запустіть встановлений браузер і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми Internet Explorer 6.
3
Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і виберіть вкладку «Загальні» діалогового вікна.
4
Видаліть історію запитів натисканням кнопки «Очистити журнал» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK (для Internet Explorer 6).
5
Розгорніть меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна Internet Explorer 7 і скористайтеся опцією «Видалити журнал оглядача".
6
Натисніть кнопку «Видалити журнал» в діалоговому вікні та підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Так» у новому віконці запиту системи (для Internet Explorer 7).
7
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми Internet Explorer версії 8.0 і вище та оберіть команду «Видалити журнал оглядача".
8
Застосуйте прапорці на полях «Журнал» і «Дані веб-форм» і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Видалити» (для Internet Explorer 8 і вище).
9
Розгорніть меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна браузера Firefox 2 або Firefox 3 і скористайтеся опцією «Видалити особисті дані».
10
Вкажіть вузол «Журнал відвідувань» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Видалити зараз» (для Firefox 2/3).
11
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Alt + T для виклику діалогу «Інструменти» в додатку Firefox версії 3.6 або вище і вкажіть пункт «Стерти недавню історію».
12
Позначте підлягає очищенню часовий період в випадаючому списку рядка "Очистити" і розкрийте діалогове вікно «Подробности» натисканням кнопки з логотипом стрілки.
13
Застосуйте прапорці на полях «Журнал форм і пошуку» і «Журнал відвідувань і завантажень" і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки "Очистити зараз" (для Firefox 3.6 і вище).