Як делегувати домен.

Для того щоб створити власний сайт, недостатньо тільки зареєструвати доменне ім'я. Сам домен - це всього лише назва сайту, а сайт поки що ніде не розміщений. Для розміщення сайту в мережі необхідний хостинг. Таку послугу надають хостингові майданчика. Але для того щоб скористатися цією можливістю, вам необхідно прикріпити (делегувати) домен до обраної вами хостингової майданчику.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований домен
Інструкція
1
Виберіть підходящу по тарифам і пропонованому обслуговуванню хостінговую площадку. Якщо ви хочете використовувати безкоштовний хостинг, то врахуйте, що в цьому випадку, згідно користувача угодою, на сайті обов'язково повинна знаходиться реклама, встановлена хостером. Так, хостіноговой майданчиком компенсуються витрати на обслуговування і підтримку вашого сайту.
2
Зареєструйтеся у обраного хостера, внесіть оплату (якщо це платний хостинг) і подивіться, які зміни необхідно провести в DNS-записах вашого домену.
3
Зайдіть під своїм логіном в панель управління на сайті реєстратора, через якого ви реєстрували доменне ім'я. В меню «Домени» виберіть «Управління» і перейдіть в розділ «Мої домени». Виберіть потрібний домен клацанням миші.
4
У меню, управління доменом натисніть на «Управління DNS-серверами/Делегування». У вікні зніміть галочку з пункту «Використовувати DNS-сервера реєстратора» і внесіть потрібні зміни в DNS-записи. Для забезпечення безпечної роботи сайту необхідно як мінімум 2 сервера.
5
Потім натисніть на кнопку "Змінити". Близько домену в загальному списку належать вам доменних імен повинна з'явитися напис DELEGATED, що означає, що домен делегований, тобто прикріплений до серверів потрібного хостера.
6
Якщо ви вибрали безкоштовний хостинг, який видається одночасно з доменним ім'ям третього рівня, то внести зміни в DNS-записи на сайті реєстратора недостатньо. Необхідно прикріпити зареєстрований вами домен другого рівня до хостингу, щоб ім'ям сайту була не виданий хостером домен третього рівня, а потрібний вам домен другого рівня.
7
Знайдіть розділ «Перенесення домену/Свій домен». Введіть назву домену та натисніть кнопку «Припаркувати домен». Очікуйте закінчення парковки і отримаєте інструкції для закінчення парковки.
8
Зачекайте, поки зміни в DNS-серверах не вступлять в силу.
Зверніть увагу
- зміни в DNS-записах можуть вступати в силу на протязі від декількох хвилин до 72 годин, тому нормально, що протягом цього періоду ваш сайт з делегованим доменом буде поки що недоступний.
Домен - спеціальна область в інтернеті - одиниця адміністративного поділу Всесвітньої мережі. Для ідентифікації доменів існують символьні імена. Спільний простір імен діє в рамках системи, де домени розташовуються по ієрархії.
Повне доменне ім'я - це безпосередньо ім'я домена і далі імен всіх доменів, в які він входить. Імена доменів за рівнями розділяються крапками. Доменна зона - «набір» доменних імен конкретного рівня, що входять в якийсь певний домен. Можна навести такий приклад. http://msu.ru/- портал Московського державного університету імені Ломоносова. Він знаходиться в числі всіх російських інтернет-сторінок (зона ru). В його рамках діють сайти факультету державного управління - http://www.spa.msu.ru, сайт філологічного факультету - http://www.philol.msu.ru, сайт університетського хору - http://choir.msu.ru/і багато інших (як можна помітити, все на базі msu, що в свою чергу входить до складу ru - сфери російських доменів). З розвитком інтернету велике значення стали мати домени з «красивими» і «зрозумілими» назвами. Все це при тому, що кількість зареєстрованих доменів наближається до 200 мільйонам і знайти вільне доменне ім'я - конкретне, запам'ятовується, короткий - стало вкрай складно. Уже діє ринок перепродажу доменних імен. Тут працюють організації, які реєструють домени, купують і продають їх на вторинному ринку, розміщують рекламу на офіційно зареєстрованих доменах ... Приблизно третина вітчизняних сайтів не містять жодної інформації. Вони потрібні тільки для продажу рекламних посилань. Варто відзначити, що не всі домени першого рівня «орієнтовані по країнам». Так, наприклад, є aero - область сайтів про повітряний транспорт, edu - освітні сторінки, travel - ресурси, присвячені подорожам, xxx - розваги для дорослих і т.д. Крім того, вже спостерігається тенденція і «орієнтованості по містах». Є ідея створення доменів верхнього рівня .MOSCOW і .Москва (проект підтримало уряд столиці; подача заявки планується в 2012 році).