Як вибрати назву сайту.

Головними труднощами кожного, хто збирається створити свій сайт, є вибір його доменного імені. Оформлення сайта , розташування блоків на ньому, написи, кількість сторінок можна міняти необмежену кількість разів. Але назва сайта змінити не вийде - доведеться реєструвати новий домен, а з ним і заново розкручувати сайт, тому що позиції в пошуковиках, ТИЦ, PR і напрацьована посилальна маса залишаться зі старим іменем. Для того, щоб уникнути подібних проблем, необхідно серйозно підходити до вибору назви сайта .
Вам знадобиться
  • сайт-реєстратор доменних імен
Інструкція
1
Для вибору доменного імені спочатку виберіть сайт-реєстратор доменних імен з влаштовують вас цінами. На таких сайта х обов'язково повинен бути сервіс перевірки зайнятості доменних імен - він допоможе вам визначити, зайнято бажане ім'я або вільно.
2
Ім'я сайта має бути не менше 2 і не більше 64 символів. Початок і кінець імені не повинні містити дефіс. В імені сайта не допускається використання двох дефісів підряд.
3
Назва сайта має бути по можливості недовгим і таким, щоб можна було без праці вимовити іншій людині, наприклад, по телефону. Якщо ви вирішили писати назва для сайта , що містить російські слова, латиницею, то уникайте в імені букви «Ш», «Ж», «Ч». Використання цих букв в назві сайта може мати їх неоднозначне написання латиницею.
4
Ім'я сайта повинна відповідати назві компанії або тематиці сайта . Це потрібно для того, щоб відвідувачі по відповідних запитах, могли без праці потрапити на ваш сайт.
5
Щоб зменшити кількість символів в імені сайта , ви можете використовувати доменну зону в якості частини назви. Наприклад, це використано в таких назвах, як http:? ? kabi.net, http:? ? part.org
6
Вибирайте доменну зону для сайта з урахуванням його регіону. Для сайтів, орієнтованих на Росію, підходить зона RU. Якщо ваш сайт призначений не тільки для російськомовної, але і для зарубіжної аудиторії, то вибирайте зону COM.
7
Також можна підібрати доменну зону, виходячи тільки з тематики вашого ресурсу. Це добре, якщо проект призначений не тільки для якогось певного регіону або ви хочете, щоб люди одразу розуміли, про що сайт, на його назві.
8
Для комерційних організації підійде зона BIZ. Організації, які надають мережеві послуги, можуть зареєструвати домен в зоні NET. Зона MOBI хороша для сайтів, створених для мобільних пристроїв.
9
Сайти різних музеїв можна зареєструвати в зоні MUSEUM. Зона INFO підійде для інформаційних сайтів. Для некомерційних організацій передбачена зона ORG.
10
Якщо сайт присвячений якоїсь людини, то вибирайте зону NAME; якщо це сайт професіонала (наприклад, лікаря), то ресурсу підійде зона PRO.
11
Після вибору імені обов'язково перевірте його в сервісі перевірки зайнятості імен, тому що може виявитися, що хтось вже зареєстрував його до вас. Досягніть того, щоб придумане вами назва було не зайнятим, і відразу ж приступайте до його реєстрації, так як цілком можливо, що завтра таке ім'я сайта буде вже зайнято.
Зверніть увагу
Як вибрати назву сайту. Найманого доменів. Отже, ви вирішили створити свій інтернет сайт. З чимось ви вже визначилися, щось вивчаєте. При виборі назви сайту в першу чергу належить визначитися з визначенням його тематики і призначення. Природним буде припустити, що сайт для продажу автомобілів у своїй назві матиме словосполучення, пов'язане з машинами або якимось окремим брендом.