Як вибрати душову кабінку.

Душова кабіна істотно заощаджує місце у ванній кімнаті і при бажанні включає в себе багато приємних додаткових опцій: турецьку лазню, гідромасаж, ароматерапію. Перш ніж вибрати душову кабінку, необхідно вирішити, які з численних функцій вам необхідні.
Інструкція
1
Визначтеся з розміром душової кабіни. На сьогоднішній день на ринку представлено безліч варіантів: від кутових піддонів, до вбудованих кабінок з ванною для гідромасажу. Вибирайте відповідний під розмір вашої ванної кімнати варіант. Вибрати душову кабінку підходящого розміру одна з головних задач: обов'язково приміряйте її на себе, чи зручно вам в ній, не тісно, якщо в ній є сидінні, обов'язково перевірте і його. Вам повинно бути зручно в ній в будь-якому положенні.
2
Виберіть підходящий піддон для душової кабіни. Вони бувають керамічні, емальовані сталеві і акрилові. Останні з них особливо популярні, оскільки не піддаються корозії і швидко нагріваються.
3
Підберіть відповідні шторки для душової кабіни по типу матеріалу. Їх виготовляють з безпечного скла або з різних видів пластика: акрилу, оргскла, полістиролу. Їли хочете заощадити, зупиніть свій вибір на пластикових шторках, краще, якщо вони будуть з кольоровим малюнком або матові, так як з часом пластик мутніє і втрачає привабливість.
4
Виберете конструкцію відкривання шторок. Вона буває розсувна або орні і має різну кількість стулок. Шторки орної конструкції займають більше вільного місця, але за рахунок цього у них збільшений вхідний отвір.
5
Зверніть увагу на механізм розсувної системи, як вона кріпиться: на роликах або на гачках. Механізм повинен в будь-якому випадку працювати чітко, в іншому випадку зростає шанс появи тріщин і швидких поломок.
6
У душовій кабіні з гідромасажем зверніть увагу на кількість форсунок. Оптимальна кількість - від 6 до 10 штук. Не погано, якщо присутні додаткові форсунки для масажу шиї, плечей, ступень. Форсунки повинні повертатися в різні боки, щоб ви могли з легкістю налаштувати їх під себе.
7
Перш ніж здійснити покупку душової кабіни з функцією гідромасажу, дізнайтеся у сантехніка, наприклад, у ЖЕКу, тиск води у вашому домі. Як правило, для душової кабіни достатньо тиску в півтора бару, але є моделі, що працюють тільки від 2 або навіть 3 бар.