Як зшити домашнє плаття. Домашнє плаття своїми руками.

Чомусь багато жінок забувають про те, що красивою потрібно бути скрізь і завжди. Вони ретельно збираються на роботу або в гості, а вдома вони ходять у чому попало, починаючи зі стоптаних капців і закінчуючи нічною сорочкою десятирічної давності. Якщо ви, як справжня жінка, хочете завжди залишатися привабливою, і навіть вдома виглядати бездоганно, ми пропонуємо вам пошити домашнє плаття своїми руками.
Вам знадобиться
  • 3 м бавовняної тканини при ширині 1 м 40 см, швейні приналежності.
Інструкція
1
Виберіть просту модель для пошиття домашнього сукні. Як правило, це прямокутник, ззаду і спереду якого кокетка, а від неї збірки. Довжину можете зробити будь-який, як вам буде зручно, горловину виконайте у формі трикутника.
2
Розкроїте тканину, починаючи з кокетки. Викроїте обтачку по формі кута, який обробляєте, шириною - 2,5 см. На вивороті кокетки намітьте лінії. На лицьову сторону кокетки стороною вгору накладіть обтачку, прітачать її по наміченої лінії. Розітніть шов в кутку, не доходячи до строчки приблизно на 0,1 см. Розкладіть деталі в різні боки, відігніть шов, отутюжьте в сторону обтачки.
3
Складіть кокетку з основною деталлю. Але перед цим зберіть полотнище на зборку двома рядками. Відстань між ними повинна бути 0,5 см. Лицьові сторони повинні «дивитися» всередину. Куточки основної деталі і обтачки кокетки сточайте.
4
Сточайте боку переду, разутюжьте шви. Обробіть горловину. Спинку і перед складіть лицьовими сторонами усередину. Сточайте швом, ширина якого 1,5 см. Шов разутюжьте. Щоб краї не обсипалися, обробіть їх зигзагоподібної рядком. Обробіть низ сукні.
5
Якщо плаття виконано з однотонної тканини, то його можна прикрасити вишивкою або аплікацією. Ваше домашнє плаття готово. Тепер навіть вдома ви будете виглядати неперевершено. А головне, що тепер можна не боятися нежданих гостей, бо вам більше не доведеться переодягатися похапцем. Адже ви завжди будете виглядати на всі сто відсотків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7hYRJHlmG_w
Зверніть увагу
Бажання всіх жінок бути красивими не тільки на вулиці, але і вдома було в усі часи. Домашній одяг, що прикрашає її власницю, починається з красивих піжам, зшитих з ошатних тканин і закінчуючи пеньюарами, виконаними з легких шифонових матеріалів. Шиття домашнього сукні своїми руками.
Корисна порада
Вчора економити стало просто і цікаво. А ще - економія - це модно. Особливо, якщо шити одяг своїми руками. Наприклад, трикотажна кофта фасону «летюча миша» шиється за 1-1,5 години, домашні брюки на резинці - 1,5 години, трикотажне плаття -футляр - 1,5-2 години, спідниця воланами на гумці - 1,5-2 години.