Як зшити жіночий комбінезон. Зшити комбінезон жіночий своїми руками.

Жіночий комбінезон - це завжди модно і стильно, з часом змінюються лише фасони і кольору. На сьогоднішній день дуже актуальні укорочені комбінезон и, які складаються з топа і шортів. Пошити таку річ своїми руками не так складно, як здається. Для цього слід дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Для початку виберіть тканину для майбутнього комбінезон а, не надто щільну тканину.
2
Побудуйте викрійку, попередньо знявши з себе потрібні мірки. Але в побудові викрійки є один маленький нюанс - накресліть окремо верх та окремо низ. А трохи пізніше, в процесі пошиття, вони будуть з'єднані. З'єднати деталі можна за допомогою гумки. Так само можна використовувати спеціальні кнопки або гудзики. А можна просто зшити їх разом, зробивши вставки для пояса.
3
При побудові викрійки враховуйте розташування кишень, блискавки або застібок, місце для ременя. Так само, бажано, щоб комбінезон не був на вас в обтяжку, а сидів вільно, т.к. можливі деякі незручності під час ходьби.Ліф комбінезон а може бути як з бретельками, так і без. Бретельки в свою чергу можуть з'єднуватися на шиї або перехрещуватися на спині. Низ комбінезон а так само може бути різним. Це можуть бути штани або шорти різної форми.
4
Розкроїте тканину, обробіть краю кожного елемента оверлоком або швом зигзаг.
5
Змітайте всі деталі між собою, а потім прострочіть на швейній машинці. Обробіть низ штанин. Пришийте кишені.
6
І останній крок - це декорування виробу. Можна пришити різні стрази, вишивку або аплікацію. Дайте розгулятися фантазії! Ваш комбінезон готовий. Пам'ятайте, що не кожна жінка зважитися надіти комбінезон , але та, яка все-таки це зробить, буде ловити на собі безліч захоплених поглядів.