Як в'язати шарф-хомут. в'язання шарфів хомут.

Шарф-хомут - це дуже модна на сьогоднішній день модель. Він не тільки зігріє холодною зимою, але і стане стильним аксесуаром, який внесе якусь «родзинку» в ваш образ. Щоб зв'язати шарф-хомут, вам знадобляться спиці і нитки для в'язання.
Вам знадобиться
  • Спиці і нитки для в'язання.
Інструкція
1
Для початку побудуйте викрійку. На викрійці переду і спинки горловина розширюється і поглиблюється. Потрібно в'язати спинку і перед, закриваючи при цьому петлі по горловині, а потім зшити плечові шви.
2
Шарф-хомут в'яжіть узором «гумка». Особливо стильно виглядає шарф, пов'язаний англійської гумкою. Наберіть потрібну кількість петель. В'яжіть ширину прямої частини, це приблизно 12-15 см. Намітьте середину полотна, від неї в обидві сторони відрахуйте петлі на 6 см.
3
Далі зв'яжіть центральну частину. При цьому зберігайте основний узор. Пров'яжіть перший лицьовій ряд до поміченої частини. Потім в'яжіть центральну частину. Її останню і наступну петлі в'яжіть разом з лицьового, повертаючи роботу на виворітну сторону. Першу петлю центральної частини зніміть. В'яжіть петлі лише цієї частини. Останню і наступну петлі в'яжіть виворітного в'язкою. Потім знову поверніть роботу.
4
Зв'яжіть середню частину, підхоплюючи петлі крайніх частин в кінці кожного ряду. Таким чином пров'яжіть 8 см. Потім довяжіте до кінця крайні частини. Далі зв'яжіть подвійну Кеттельний смужку, щоб з'єднати з горловиною. В процесі в'язки регулюйте довжину хомута. Для цього наполовину готовий виріб можна приміряти. Не забувайте про те, що з'єднувальний шов повинен знаходитися на середині спинки. От і все, шарф-хомут готовий. Значним плюсом готового виробу є те, що воно може поєднувати в собі 2 необхідні речі - шарф і шапку. Щоб перетворити шарф-хомут в теплий головний убір, варто лише розгорнути його по всій ширині. Це дуже легко і функціонально. Такий модний аксесуар стане відмінним доповненням до курточки чи кардігану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kv0GiSGOXQg