Як вибрати квартиру в новобудові.

Купівля квартири - важливий крок у житті кожної людини, тому до такої справи слід підходити дуже серйозно. Більшість людей віддає перевагу квартирам у новобудовах. При виборі такої квартири потрібно враховувати такі фактори.
Інструкція
1
Перед укладенням договору обов'язково ознайомтеся з пакетом документів. Забудовник просто зобов'язаний надати вам такі документи: - проектну документацію, яка включає в себе всі внесені до неї зміни; - дозвіл на будівництво; - висновок державної експертизи проектної документації (якщо проведення такої експертизи встановлено федеральним законом); - документи, які підтверджують права забудовника на земельну ділянку; - техніко-економічне обгрунтування проекту будівництва багатоквартирного будинку і (або) іншого об'єкта нерухомості.
2
Пошукайте в інтернеті відгуки про даний забудовника та конкретному об'єкті - вони обов'язково є. У більшості випадків покупці квартир в конкретній новобудові створюють навіть власний форум - ось де можна дізнатися всю таємницю обраної вами новобудови. Аналізуючи дану інформацію, робіть висновки про доцільність покупки квартири в даному будинку.
3
Віддайте перевагу забудовнику, який вже будував об'єкти в вашому місті - чим більше, тим краще. Бувають випадки, що не надто досвідчений, але амбітний і цілком порядний забудовник побудував будинок на кредитні гроші, не встиг швидко реалізувати налаштоване, або ціни на нерухомість склалися не на його користь. В результаті забудовник - банкрут, з багатомільйонними боргами, в тому числі перед енергозберігаючими організаціями. Мешканці нового будинку виявляються заручниками такої ситуації, підлягає залишаючись без гарячої води, з мінімумом опалення, а також з невпорядкованим двором та іншими недоробками.
4
Також при покупці квартири враховуйте наявність підземних гаражів у висотному будинку. Якщо ж вони відсутні, то просто необхідно, щоб поряд з будинком було достатньо місця для парковки авто. Також важливим фактором є кількість квартир на поверсі. Це справа комфорту. Адже чим менше квартир на одному поверсі, тим краще.
5
У випадку, якщо ви хочете придбати квартиру не в новобудові , вам слід звернути увагу на термін володіння квартирою нинішнім господарем. Якщо цей термін менше року, слід насторожитися. Або ж ви зіткнулися з перекупником, або ж квартира має серйозні недоліки, з якими теперішній господар зіткнувся тільки після покупки. Термін володіння квартирою також може становити 1-2 місяці. В такому випадку одразу ж відмовляйтеся від такого варіанту. Можете бути впевнені, це стовідсоткова афера. Також варто подумати про те, хто буде жити з вами по сусідству.