Як прибрати номерация.

При створенні текстових документів часто використовують нумерацію. Це може бути нумерація сторінок або пунктів у списку. Принципи створення, редагування та видалення нумерації дуже схожі в різних текстових редакторах. Одним з найпопулярніших текстових редакторів є MS Word. Якщо ви користуєтеся іншим текстовим редактором, ваші дії будуть аналогічні викладеним нижче, відрізнятися будуть лише назви пунктів меню і їх розташування.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, редактор MS Word, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для редагування або видалення нумерації сторінок перейдіть в область колонтитулів - це поля вгорі і внизу на кожній сторінці вашого документа. Колонтитул служить для відображення інформації, яка буде видно на кожній сторінці документа (це може бути номер сторінки, ім'я та прізвище автора, назва документа, а також зображення - наприклад, логотип компанії).
2
Для переходу в колонтитул зробіть подвійне клацання мишею по області колонтитула або за номером сторінки або клікніть правою кнопкою миші по цифрі номера сторінки. Можна перейти до редагування колонтитулів через меню «Вставка» - Верхній (або Нижній) колонтитул ». Тепер натисніть на пункт меню «Видалити колонтитул», і всі номери сторінок документа будуть видалені.
3
Ще один простий спосіб видалити нумерацію: перейдіть в меню «Вставка» - Номери сторінки - Видалити номери сторінок ».
4
Якщо ви хочете видалити номер тільки з титульного аркуша (з першої сторінки), перейдіть в меню «Файл» - «Параметри сторінки» до вкладки «Джерело паперу». Тут знайдіть пункт «Розрізняти колонтитули першої сторінки» і відзначте його галочкою. Або через меню «Розмітка сторінки» - Параметри сторінки »і на такий же вкладці« Джерело паперу »відзначте пункт« Розрізняти колонтитули першої сторінки ». Тепер на титульному аркуші нумерація відображатися не буде.
5
Для скасування автоматичної нумерації списку видаліть непотрібний пункт кнопкою Backspace. Для того щоб видалити нумерацію списку, клікніть правою кнопкою миші по цифрам номера одного з пунктів і виберіть «Нумерація» - «Ні».
Корисна порада
Нумерація пунктів у списку починається автоматично після того, як наприкінці початкового пункту списку ви натиснете кнопку Enter. Для редагування нумерації клікніть правою кнопкою по одному з пунктів списку і виберіть потрібний пункт меню.