Як прикрасити свої фото.

Прикрасити свої фотографії можна кількома способами. Як правило, подібні функції надають прості переглядачі зображень, онлайн генератори, графічні редактори.
Інструкція
1
Найпростіше прикрасити фотографію за допомогою звичайного переглядача зображень. Для цих цілей підійде, наприклад, IrfanView. Бажано скачувати останню версію програми. Оскільки чим свіже версія, тим більше там доступно ефектів по роботі з зображеннями. Безсумнівно, ефектів не надто багато, але для рядового користувача, який не бажає радикально застосовувати щось до фотографії , а скоріше злегка видозмінити її, цілком підійде.
2
Також для простого прикраси фотографій підійдуть онлайн-генератори. Для того щоб змінити свою фотографію (або додати ефект), достатньо лише завантажити вашу фотографію на сайт онлайн генератора і отримати змінене зображення. В інтернеті подібних сайтів дуже багато (наприклад, http://www.ru.picjoke.com). За допомогою будь-якої пошукової системи можна знайти практично будь-які ефекти на смак користувача.
3
Для більш професійної обробки фотографії потрібно встановити графічний редактор Adobe Photoshop. В редакторі є безліч шрифтів, стилів, тем і т.д. Тобто фактично будь-який користувач може, не маючи ніяких особливих навичок, прикрасити зображення так, як йому хочеться, не використовуючи «стандартний шаблон». Якщо на ваш погляд в стандартному варіанті програми доповнень недостатньо, то ви завжди можете зайти на сайт присвячений даній програмі і завантажити доповнення на свій смак. Також для початківця користувача рекомендується ознайомитися з уроками роботи в Photoshop (наприклад, http://photoshop.demiart.ru/). За короткий термін навіть новачок навчиться багатьом хитрощів програми і зуміє оригінально редагувати (прикрашати) фотографії .