Як зміцнити волю.

Кожен день життя надає нам нові можливості для тренування сили волі. Потрібно лише уважно придивитися до цих «урокам долі» і не пасувати перед шансом розпрощатися зі своєю слабохарактерностью.
Інструкція
1
Не хочу, але будуСамим дієвим вправою по зміцненню волі є виконання роботи, яка не представляє для вас великого інтересу і, навпаки, утримання від занять, що приносять вам особливе задоволення. Такі вольові акти дуже сильно розвивають силу характеру. Навіть нецікаве справу потрібно виконувати уважно, сумлінно, повністю присвячуючи себе дії.
2
Постановка целіНачніте ставити перед собою здійсненні мети і завжди доводите почате до кінця. Вчіться отримувати задоволення від процесу і радіти навіть невеликим досягненням. Поступово ускладнюйте рівень завдань і робіть все можливе для їх виконання.
3
Дотримуйтесь режімуНе давайте собі послаблення у виконанні задуманого. Прокидайтеся в запланований напередодні час і не давайте почуттю ліні взяти владу над вашим розкладом.
4
Велика сила самовнушеніяВ своїх діях, словах і навіть думках поводьтеся так, ніби ті якості, якими ви хочете володіти, вже є частиною вашого характеру. Дійте так, начебто ви вже той, ким хочете стати.
5
не розпорошувати на мелочіНе витрачайте час і енергію на потурання шкідливим звичкам - відмова від них є дуже значним кроком на шляху до набуття сильної волі. Займаючись якоюсь справою, не відволікайтеся на дрібниці - концентруйтеся на виконанні завдання цілком і повністю.
6
Без обманаЛожь є потужним бар'єром у справі зміцнення сили волі. Обманюючи інших зрештою ви й самі починаєте несвідомо вірити в свою брехню. Підкидаючи дрова в полум'я неправди ви, таким чином, сприяєте розвитку дуже поганого якості, яке в підсумку негативно позначиться на всіх ваших вольових зусиллях.
7
Тримайте себе в рукахПрактікуйте стриманість - не гніватися, коли хтось провокує вас на агресію. Мовчите, якщо вам не хочеться або нема чого сказати. Не зривається на спокусливий десерт якщо ви зовсім не голодні.
8
Філософія повседневностіПрактікуйте силу характеру в повсякденному житті - зверніть увагу на свою ходу, поведінку, манеру говорити і вираз обличчя. Фізика і психіка - речі нерозривно пов'язані, тому, вносячи трохи впевненості в свої повсякденні вчинки, ви, таким чином, закладаєте непорушний фундамент для формування залізної волі.