Як визначити китайський телефон.

Китайська промисловість давно вже поставила на потік виробництво дешевих версій популярних моделей стільникових. Придбати айфон китайського виробництва можна в троє дешевше, ніж офіційний. Однак дешевизна прямо відображається на якості таких стільникових. Щоб відразу визначити, китайський чи телефон вам пропонують, скористайтеся кількома порадами та інструкціями з наочною перевірці.
Інструкція
1
Зважте телефон в руці. Для порівняння візьміть подібну модель, в якості якої ви впевнені. Китайські телефони зазвичай важать набагато менше своїх європейських аналогів.
2
Подивіться російськомовне меню в телефоні. Якщо він китайський, ви відразу зрозумієте це по поганому переводу всіх інструкцій на російську.
3
Якщо є вихід в інтернет, дізнайтеся IMEI номер телефону. Для цього наберіть на ньому комбінацію * # 06 #. На дисплеї висвітиться серійний номер. Забийте його в Сторк введення на сайті перевірки http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr. Натисніть кнопку analyse і отримаєте всю інформацію про свій телефон, включаючи країну-виробника.
Зверніть увагу
- У китайських моделях, як правило, є телевізор, дві або навіть три сім-карти. Однак багато додатки в них не працюють або не доступні для скачування.
Корисна порада
- Загляньте по знімну батарею стільникового. Зазвичай дані про країну-виробника пишуться там.