Як позбутися депресії і стресу.

Причиною депресії або стресу може стати як особисте емоційне переживання, так і фізичні процеси, що відбуваються в організмі. Так чи інакше, вже зараз ці два психоемоційних стану багатьма лікарями названі «чумою 21 століття».
Інструкція
1
перейдіть до іншої волнуПостоянно перебуваючи в негативному стані, ви несвідомо надаєте своїй депресії або стресу додаткову енергію. Найскладніше в цій ситуації - це зробити той маленький крок, який допоможе забути про хандре. Але саме він і є дверима, яка дозволить вирватися з в'язниці негативності.
2
Антистрессовая діетаЕда здатна впливати на наш настрій і стан. Їжа, багата незамінною амінокислотою триптофан, здатна збільшувати кількість серотоніну, справедливо названого «гормоном задоволення». До таких продуктів відносяться фініки, банани, томати, соєві боби, горіхи. Особливо їм багатий арахіс і отримується з нього масло. Також ця амінокислота міститься в кунжуті, кедрових горіхах, молочної продукції, листової зелені та паростках пшениці.
3
Вітамінна бомбаОщущеніе хронічної втоми і пригніченості може викликати недолік Вітаміну С в організмі. Боротися з авітамінозом допоможуть цитрусові, гуава, томати або квашена капуста.
4
Харчуйтеся позитивними емоціяміПоложітельние емоції - не менш важлива їжа для нас, ніж їжа фізична. Зведіть до мінімуму всі джерела негативних емоцій у своєму житті. Більше часу проводите в колі приємних вам людей, дітей і тварин. Бувайте на природі. Споглядання рослинності позитивно впливає не тільки на нашу свідомість, але і на фізичне тіло.
5
Справі час, розслабленню - більше временіОбязательно давайте відпочивати і відновлювати свої сили не тільки тілу, але психіці. Практикуйте медитацію, ароматерапію, усвідомлене дихання або будь-які інші практики, які допоможуть вам якісно розслабитися і не думати про проблеми.
6
Клин клином вишібаетЕслі що поглинула вас депресія настільки сильна, що ви не бачите з неї виходу - поробуйте замінити її більш сильним переживанням. Такий екстрим, як стрибок з парашутом, наприклад, допоможе надовго забути про негативні переживання.
7
ДвіженіеДаже півгодинна піша прогулянка здатна докорінно змінити ваше состояніе.Вибор оптимальної фізичного навантаження допоможе вам у боротьбі зі спліном. Що це буде - їзда на велосипеді, пробіжка в парку або басейн, абсолютно не важливо. Головне видалити за допомогою руху відчуття безвиході з кожної клітинки вашого тіла.
Корисна порада
Прибігайте до допомоги хімічних препаратів лише в самому крайньому випадку - деякі з них не тільки викликають звикання, але і можуть сильно нашкодити вашому здоров'ю.