Як прибрати зайві кілограми.

Якщо процес зважування перетворився на нічний кошмар, а одяг тепер потрібно на кілька розмірів більше, ніж кілька місяців тому, пора бити тривогу і оголошувати війну зайвим кілограмам і шкідливим звичкам, провокуючим їх виникнення.
Інструкція
1
Змініть мишленіеПсіхологі дійшли думки, що люди, які вирішили змінити свою зовнішність, в першу чергу повинні змінити свої відносини з їжею. Адже саме неусвідомлене харчування в більшості випадків є причиною появи зайвих кілограмів.
2
Обережно: діетаМногіе люди, строго обмежують себе в їжі або зовсім перехідні на голодування, домагаються часом зовсім протилежного ефекту. Це викликано тим, що такі обмеження здатні знизити обмінні процеси в організмі і збільшити його «запасающие здібності» на випадок чергового позбавлення.
3
Режим пітаніяЕсть краще в один і той же час, часто, але не великими порціями. Харчуватися, звичайно ж, потрібно їжею, яка не сприяє набору зайвої ваги. Намагайтеся не пропускати ранкові і денні прийоми їжі - така «економія» як правило призводить до поглинання їжі в непризначені для цього вечірні та нічні години.
4
Продукти, що прискорюють обмін веществУпотребляйте продукти, що сприяють прискоренню обміну речовин. До них відноситься куркума (спеція), гострий чилійський перець, імбир, кориця і кофеїн в помірних кількостях.
5
Їжте менше, спалюйте большеБистрих успіхів можна досягти тільки в тому випадку, якщо ви будете витрачати більше енергії, ніж її споживається вашим організмом. Такого результату можна досягти запровадивши в своє життя більше фізичних навантажень і перейшовши на правильне харчування.
6
Перехід на вегетаріанствоОтказ від продуктів тваринного походження здатний не тільки позитивно позначитися на вашій фігурі, але і поліпшити стан усього організму в цілому. Починати можна з відмови від м'яса пару раз на тиждень, поступово зводячи його вживання до мінімуму.
7
Полюбіть себелюбство себе не залежно від своєї зовнішності і своєї ваги. Якщо це вдасться вам легості, то процес позбавлення від зайвих кілограмів супроводжуватиметься радістю, позитивом і відповідальним ставленням до своєму здоров'ю і тілу.