Як вибрати мопед.

Якщо вам потрібно недороге і легке транспортний засіб, або ви готуєтеся до їзди на мотоциклі, але у вас немає досвіду, покупка мопеда - найоптимальніший варіант. Він швидкий, легкий у керуванні і, що важливо, недорогий. Однак велика кількість різних моделей, представлених на ринку, ставить покупця в тупик.
Інструкція
1
Звертайте увагу на країну-виробника. Уникайте мопедів російського і китайського походження. Навіть самий патріотичний людина повинна розуміти, що мопед в першу чергу - транспортний засіб, а значить, на дорозі несе собою певний ризик для життя. Шанс того, що на повному ходу заклинить ланцюг в колесі, відмовить двигун або гальма, у росіян і китайських моделей набагато більше, ніж у японських чи німецьких. Китайські мопеди показують себе досить непогано в плані надійності, але змінні деталі швидко приходять в непридатність - за дешевизною самого агрегату криється часта заміна різних деталей мопеда .
2
Запитуйте рік випуску мопеда , якщо берете його з рук. Навіть найнадійніші мопеди самих іменитих брендів "старіють", як і все інше. Якщо ж ви все-таки берете мопед, випущений ще в минулому столітті, як слід перевірте двигун, раму (чи немає тріщин, іржі і т.п.) і електроніку.
3
Перевірте обсяг двигуна по документам до мопеда. Якщо його обсяг більше п'ятдесяти кубометрів, готуйтеся здавати отримувати водійське посвідчення категорії А. Якщо ж документів у власника немає, подумайте, а чи варто його взагалі брати?
4
При покупці мопеда в салоні дізнайтеся адреси сервісних центрів, які надають ремонт і запчастини до вашої моделі. Не беріть "білих ворон", яких ніхто не знає і не бачив. Хочеться того чи ні, але рано чи пізно, як і будь-яка техніка, мопед потребують ремонту.