Як заробити з городу.

Ви вирішили, що пора зайнятися бізнесом і дістати нові кошти з вашого заміського ділянки? Правильне рішення. Є чимала кількість способів, як перетворити звичайний дачну ділянку або город в постійний центр з витягання прибутку. Все, що вам буде потрібно для реалізації більшості даних способів - це ініціатива. Так що вибирайте найбільш підходящий для вас і дерзайте!
Інструкція
1
Налагодьте виробництво овочів і фруктів. Найбільш раціонально розпорядитеся вашим місцем, зменшите кількість проходів і порожніх ділянок. Примусьте кожен заходів вашої землі працювати на вас. Як тільки фундамент вашого бізнесу буде готовий, спробуйте налагодити зв'язки з людьми високого достатку у вашому регіоні. Всім відомо, як швидко і дешево ростуть продукти з магазину, і, якщо ви збираєте продавати за ще більш низьку ціну, ви навряд чи зможете побудувати з цього бізнес. Проте люди з хорошим достатком готові заплатити за реально свіжий і натуральний продукт. Головне, що вам потрібно - це налагодити відносини з цими людьми. Знайти ж таких нескладно по "зовнішнім" відмінностям.
2
роздавати листівки або візитки в місцях скупчення даної аудиторії, або ж придумайте свій спосіб зв'язатися з ними. Головне для вас - зацікавити у своєму продукті.
3
Відкрийте власну невеличку крамницю. Якщо ваші ціни все-таки не так вже й високі, ви можете просто у відкриту торгувати вашими продуктами. А висока якість забезпечить, що покупець, який прийшов одного разу, знову прийде до саме вам.
4
Якщо вам не хочеться займатися городом особисто, здайте його в оренду і отримуйте гроші просто за використання вашої землі. Пропишіть в договорі, що забороняється робити з землею (наприклад, поливати різним отрутою або зводити будівлі та інші споруди), щоб бути впевненим, що коли ви захочете з нею що-небудь зробити, або, коли ваш орендар піде, що земля залишилася в первозданному стані.