Як відновити файли з флешки.

У наш час флешка стала незамінним пристроєм для перенесення інформації. Вона легка і вільно уміщається навіть у найменшому кишені, а що переноситься інформація може обчислюватися гігабайтами. Але іноді комп'ютер раптом оголошує, що даних на флешці просто немає, інформація втрачена і, можливо, назавжди. Але не варто впадати в паніку. Вихід є.
Інструкція
1
Утеря даних на флешці зазвичай починається з повідомлення комп'ютера про те, що знімний диск не знайдений, чи знайдено, але до нього немає доступу. При цьому найчастіше у властивостях знімного пристрою показується, що диск має розмір 0 байт, зайнято 0 і вільного мета залишилося теж 0 байт. Доведеться допомогти комп'ютера з розпізнаванням флешкі.Перегрузіте комп'ютер, відключіть і знову підключіть флешку, причому краще підключати до роз'ємів не так на передній, а на задній панелі комп'ютера там, де знаходиться кореневої концентратор USB. Якщо комп'ютер все ще відмовляється приймати флешку, санкціонуйте її форматування. Не лякайтеся напису «Форматування знищить всі файли на цьому диску», файли будуть знищені безслідно, у нас ще з'явиться шанс їх витягнути.
2
Флешка відформатована і вже відкривається. Але вона порожня, і щоб повернути старі файли, вам доведеться вдатися до програми відновлення даних. Однією з найкращих таких програм вважається EasyRecovery Professional. Запустіть програму і виберіть у головному вікні пункт «Відновлення даних». У вікні, натисніть на «Відновлення даних після форматування». Програма попередить вас, що відновлені файли необхідно скопіювати на інший диск. Натисніть ОК. Почніть сканування системи. Виберіть із запропонованого списку файли, які хочете відновити. Виберіть місце, куди будуть копіюватися відновлені дані. Натисніть «Далі», процес копіювання починається. По його завершенні натисніть «Готово».
3
Після цього можете переходити в розділ зі скопійованими даними і користуватися ними на свій розсуд. Щоб уникнути подібних ексцесів завжди пам'ятайте одну річ. Флешка - зручний, але аж ніяк не найнадійніший носій інформації. Тому не допускайте, щоб важливі файли зберігалися на одній тільки флешці, завжди робіть резервне копіювання. Якщо ж файли все-таки пропали, то припиніть всяку роботу з флешкою до її відновлення. В процесі роботи нові файли можуть записатися поверх старих, і тоді вже втрачену інформацію точно відновити не вийде.
Зверніть увагу
Тут же мова піде про більш простому способі відновити файли з флешки або карти пам'яті, що дозволяє, якщо це взагалі можливо, досить легко повернути видалені або втрачені через несправність фотографії, відео, документи та інші стандартні типи файлів.
Корисна порада
Не знаєте, як відновити видалені файли? Цікавить відновлення файлів з флешки? Чи можна відновити вилучені файли? На жаль, сьогодні існують десятки різних причин, за якими інформація може зникнути з вашого комп'ютера. Випадково видалені файли, очищена корзина Windows, відформатована флеш-карта або пошкоджений жорсткий диск - це лише деякі ситуації, що провокують втрату даних.