Як встановлювати посудомийну машину.

Якщо ви придбали посудомийну машину , не поспішайте телефонувати фахівцям з установки. Слідуючи простим рекомендаціям, ви зможете встановити це диво побутової техніки самостійно. Підготуйте необхідні інструменти і беріться за справу.
Вам знадобиться
  • Мультиметр
  • Викрутка
  • Пассатижи
  • Набір гайкових ключів
Інструкція
1
За допомогою вентиля перекрийте подачу води в систему. Для цього спочатку відкрийте кран з водою, а потім закрийте подачу води, щоб в системі не створювався надлишковий тиск.
2
На розподільному щиті відключіть рубильник, обслуговуючий вашу квартиру. Упевніться, що живлення вимкнено.
3
Зніміть упаковку з посудомийної машини. Проведіть зовнішній огляд - чи немає на агрегаті вм'ятин, подряпин, інших пошкоджень. Покачайте машину з боку в бік, при цьому не повинно бути внутрішніх стукотів. Якщо в ході перевірки виявлені несправності, ви маєте право вимагати заміни товару.
4
Зніміть транспортні фіксатори і ущільнювача. Встановіть машину на призначене для неї місце. Бажано вибирати місце так, щоб довжина зливного шлангу не була довшою півтора метрів, інакше насос матиме додаткове навантаження.
5
Вирівняйте машину у всіх площинах, вона повинна стояти рівно і стійко. Передбачте невеликі зазори між стінками машини і меблями.
6
Передбачите окремий відвід для води при установці посудомийної машини. На відводі встановіть фільтр грубої очистки води, що відтинає великі сторонні включення. Перед фільтром встановіть запірний кран.
7
Підключіть посудомийну машину до зливу безпосередньо в каналізацію через сифон з додатковим відводом і перепускним клапаном (він запобігає надходження води з раковини і каналізації в машину ).
8
Від електрощита проведіть окремий трижильний мідний дріт перерізом не менше 2 мм. На електрощиті встановіть захисний автомат на 16 А. Автомат підключається паралельно з іншими автоматами, щоб уникнути перевантажень при роботі посудомийної машини. Третій провід (заземлення) проводиться на нульову шину в електрощиті.
9
Встановіть трьохполюсну розетку з контактами для заземлення. При необхідності в стіні пробивається отвір для електричного дроту.
10
Проведіть «холодний» запуск машини (без посуду). Використовуйте засіб для миття посуду - для вимивання залишком дрібного сміття і мастила, які залишилися при збірці. Перевірте швидкість затоки води, нагрівання води та її слив, а також режим сушки. Після такої перевірки посудомийна машина готова до роботи.