Як позбутися від щурів і мишей. дегу інфекційні захворювання.

Щура і миші - гризуни, які порушують спокій в багатьох будинках, будучи рознощиками багатьох інфекційних хвороб людини і тварин. Сусідство даних ссавців небезпечно, тому вчасно необхідно почати боротьбу і профілактику з гризунами.
Інструкція
1
Зола - володіє лужною реакцією, а так як вона осідає на лапках гризунів, їм необхідно постійно злизувати її зі своїх лапок. Таким чином, у них починається роздратування порожнини рота і лапок. В цьому випадку вони, швидше за все, поспішать покинути ваш будинок і перебратися на більш безпечну територію. Тому якщо ви проживаєте в приватному будинку, обов'язково посипте подрібненою золою подпол і льох будинку, тобто ті місця, де вони в основному мешкають. Для жителів сучасних будинків необхідно посипати золою підвал і весь периметр будинку, а також горище і сміттєпровід.
2
Гіпс - ідеальна приманка для щурів. Приготавливается спеціальна суха суміш з будівельного гіпсу і пшеничного борошна, в співвідношенні 1: 1. Приготуйте дві тарілочки. В одну насипте приготовлену приманку, в іншу налийте води. Коли щур поїсть і поп'є, суміш попросту застигне в животі, що протягом п'яти хвилин призводить до загибелі гризуна.
3
Заведіть обов'язково в будинку кота або кішку. Якщо тварина виявиться не ледачим і досить рухливим, вже через 1-2 тижні він переловить всіх гризунів.
4
Мишоловка - відмінний спосіб позбавлення від щурів і мишей. Єдиний неприємний момент, це вилучення та знешкодження гризуна. Та й не факт, що таким способом ви переловили всіх щурів і мишей.
5
Отрава. На сьогоднішній день, в спеціалізуються магазинах, представлений величезний вибір різних засобів у боротьбі з гризунами.
6
Професійна дератизація. Фахівці швидко виявлять вогнище ураження і нейтралізують його за допомогою спеціальних хімічних засобів. Після такої обробки вам краще на 1-2 діб переїхати до близьких чи знайомих, а приміщення добре провітрити.
7
Ультразвуковий відлякувач. Це найгуманніший спосіб. Таким методом ви не вбиваєте гризунів, вони просто змушені покинути ваш будинок, але є можливість, що тепер це буде проблема ваших сусідів.