Як позбутися від прищів на руках. засіб від позбавлення прищів на руках.

Прищі на руках з'являються в момент статевого дозрівання, коли змінюється гормональний фон організму. Але не у всіх підлітків спостерігаються висипання на руках , навіть якщо на обличчі є вугрі. Якщо на верхній частині руки є прищі, швидше за все, порушений обмін речовин в організмі.
Інструкція
1
Як позбутися від прищів на руках ? Після закінчення статевого дозрівання ця проблема зазвичай зникає, але багатьох молодих людей таке очікування не задовольняє. Їм хочеться добре виглядати зараз. Тому в боротьбі за чисту шкіру можна спробувати деякі засоби.
2
Зазвичай прищі на руках є наслідком порушення роботи травного тракту, тому не завадить проконсультуватися з гастроентерологом. Може знадобитися здати аналізи, щоб визначити причину висипань і призначити необхідне лікування.
3
При порушенні обміну речовин в підлітковому періоді іноді допомагають пивні дріжджі. Слід обмежити вживання крахмалосодержащих продуктів - макаронних виробів, картоплі, більше вживати свіжих овочів і фруктів. У весняно-зимовий період потрібно приймати вітаміни.
4
Головне правило в боротьбі з прищами на руках - вичавлювати їх. Від цього прищів стає тільки більше. Якщо ваші руки так і тягнуться до плеча, щоб видавити прищ, це вже звичка. Щоб її позбутися, намагайтеся будинку носити одяг з рукавами.
5
З зовнішніх коштів позбутися прищів на руках добре допомагають препарати, що містять подсушивающие антибактеріальні компоненти. Засмага в розумних дозах теж корисний у боротьбі з висипаннями на руках . Сонячні промені підсушують шкіру, і вона стає чистішою. Так що в боротьбі з прищами можна користуватися послугами солярію, а влітку - приймати сонячні ванни з справжнім ультрафіолетом.
6
Якщо у вас прищі на руках , дуже корисно під час душу користуватися отшелушивающим гелем або скрабом для тіла. Але користуватися скрабами можна, тільки якщо прищі не є симптомом інфекційної хвороби! Після душу слід нанести на шкіру зволожуючий лосьйон або нежирний крем для тіла.
7
Як зовнішній засіб від прищів можна також спробувати втирати в проблемну область рук концентрований розчин морської солі. Якщо ніякі засоби не допомагають вирішити проблему, зверніться до дерматолога.