Як замінити конфорки. заміна конфорок електроплити.

Якщо встановлено, що причиною несправності електроплити є непрацююча конфорка, можна просто замінити її на нову, збігається з нею по діаметру. Це нескладно зробити самостійно, дотримуючись деякі рекомендації.
Вам знадобиться
  • Викрутки плоска і хрестова, два гучних ключа на 10 мм, пасатижі, нова конфорка.
Інструкція
1
Заміряйте діаметр непрацюючої конфорки . Крім цього, огляньте стан зовнішнього металевого кільця, розташованого між кришкою електроплити і конфоркою. Якщо воно пошкоджено, його необхідно придбати разом з новою конфоркою, яку слід встановити взамін несправної.
2
Вимкніть електроживлення плити. Відкрийте верхню кришку в плиті, попередньо розкрутивши гвинти, що притримують її на корпусі.
3
Відкрутіть гайку з металевого стержня, який вкручений в корпус несправної конфорки . Від'єднайте дріт заземлення. Штир необхідно повністю звільнити від кріплення для того, щоб можна було легко зняти скобу або кожух. Скобу або кожух знімайте зі штиря, притримуючи конфорку долонею з іншого боку.
4
Видавите конфорку зсередини назовні, притримуючи її рукою, закрийте кришку. Покладіть конфорку на кришку. Якщо кільце пошкоджено - видаліть його. Якщо кільце придатне, нехай воно залишається на кришці корпусу плити. Якщо старе кільце видалили, нове кільце надіньте на нову конфорку і покладіть її поряд зі старою таким чином, щоб контакти на обох конфорках опинилися зверху.
5
Відключіть почергово дроти з контактами зі старою конфорки , в тому ж порядку приєднуючи по одному на нову конфорку. В цьому випадку ви не заплутаєтеся в черговості контактів, і нова конфорка буде приєднана тим же чином, що й стара.
6
Встановіть конфорку на місце і відкрийте кришку корпусу плити, притискаючи конфорку до кришки рукою. Не відпускаючи конфорку, надіньте на штир кріпильний кожух або скобу, орієнтуючись на сусідні конфорки . Прикрутите їх. Приєднаєте дріт заземлення.
7
Закрийте кришку. Перевірте, чи рівно встановлена конфорка. При необхідності поправте. Болти, що тримають кришку, встановіть на місце. Потім підключіть електроплиту і перевірте, чи працює знову встановлена конфорка.
Зверніть увагу
Вся робота по заміні конфорки можлива виключно при відключенні від плити електроживлення. Якщо неможливо підібратися до електрораз'ем, в який включена плита, необхідно відключити рубильник на розподільному щитку.
Корисна порада
При відкручування гайки зі штиря для більш легкого ходу на штир можна крапнути трохи олії.