Як позбутися запаху поту у взутті. кошти для пом'якшення виробів зі шкіри.

Специфічний запах поту у взутті - явище малоприємне, а причин виникнення між тим може бути величезна безліч: від поганої якості взуття, до різних грибкових захворювань. Усунути неприємний запах, а головне, запобігти його повторне появу можна в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівців.
Інструкція
1
Гігіена.Обладателям даної проблеми необхідно щодня мити ноги з використанням антисептичних засобів (спеціального мила). Один раз в тиждень видаляйте ороговілий шар шкіри зі стоп ніг, за допомогою пемзи. Після цієї процедури, пемзу добре промийте і просушіть, щоб уникнути розмноження грибка.
2
Обувь.Как можна частіше мийте взуття, використовуючи щітку. Не забувайте щодня просушувати і провітрювати її. При покупці взуття звертайте увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Віддавайте перевагу натуральній шкірі, з хорошою повітропроникністю. Також придбайте спеціальні устілки для взуття, які просочені спеціальним засобом. На роботі обов'язково носите змінне взуття.
3
Профілактіка.1-2 рази на тиждень протирайте взуття тампоном, просоченим перекисом водню. Після цього взуття обов'язково сушіть. Використовуйте спеціальні дезінфікуючі сушарки та дезодоранти для взуття. Якнайчастіше ходите босоніж - ноги повинні відпочивати.
4
Увечері, після роботи, зробіть спеціальну ванночку для ніг з додаванням дубової кори. При щоденному миття ніг додавайте в воду кілька крапель евкаліпта і шавлії. Міняйте щодня носки, і придбайте їх тільки з натуральної бавовни, без додавання синтетики.
5
В аптеках наданий величезний вибір різних мазей і кремів, які допомагають вирішити цю проблему. Уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням, так як в деяких випадках можливі алергічні реакції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=53vYzvxhplM
Для того щоб позбутися запаху взуття слід уважно вивчити наступні поради.

Джерелом неприємного запаху є бактерії. Висока вологість і тепло - прекрасно підходять для їх швидкого розмноження. Тому, чим триваліший ви носите взуття і при цьому не знімаєте її, тим швидше ваші устілки наповнюються мікробами. Щоб цього не сталося, потрібно залишати вашу взуття відкритою, для швидкого провітрювання і висихання. Чоботи і черевики слід обробляти спеціальним засобом, відштовхуючим вологу, тоді взуття промокатиме набагато менше і швидше сохнути. Можна купити для взуття електричну сушарку, якщо ваші ноги рясно потіють або ви її не перевзуватися досить довго. Для того щоб прибрати запах з взуття зараз випускаються спеціальні дезінфектори і аерозолі для взуття. Ступінь захисту таких засобів можна перевірити виключно на практиці. Необхідно обробляти цими коштами тільки внутрішню частину взуття. Таку процедуру краще проводити на ніч, щоб вона встигла висохнути. Народним методом боротьби з запахом є протирання внутрішньої частини перекисом водню, проте варто бути акуратними з дуже дорогими дизайнерськими туфлямі.Для взуття найкраще придбати змінні устілки, виготовлені з натурального матеріалу. Їх необхідно постійно витягувати і провітрювати, обробляючи засобами для чищення. Добре допомагають позбавитися від вологи і неприємного запаху дезодоруючі устілки з картону, вони перешкоджають розмноженню мікробів. Такі устілки кожен день виймаються і просушуються при кімнатній температуре.Ізбавіться від запаху взуття допоможе щоденне миття ваших ніг. Ноги слід ретельно мити за допомогою губки, а потім наносити на них зволожуючий крем. Потрібно відзначити, що здорова і чиста шкіра ваших ніг - запорука успішної боротьби з бактеріями. Вранці стопи ніг можна обробити спеціальним кремом або дезодорантом проти пітливості ніг. Такі спреї або креми перешкоджають появі грибкових інфекцій і поява неприємного запаху. Хорошим засобом в боротьбі з запахом взуття є антисептична пудра, що створює відчуття сухості шкіри ніг і нормалізуюча потовиділення. Якщо ви носите носки, слід міняти їх кілька разів на день.Обувь, виготовлена з матеріалу з різким запахом, поступово вивітриться. Не варто зберігати такі туфлі або черевики в закритій коробці або в поліетиленовому пакеті.