Як встановити аську в телефон.

ICQ - це служба передачі миттєвих повідомлень, яка дозволяє спілкуватися зі співрозмовником в реальному часі. Вона широко поширена в багатьох країнах, і є невід'ємною частиною життя мільйонів людей. Встановити аську в телефон зовсім не складно.
Інструкція
1
Для початку перевірте, чи підтримує ваш телефон технології Java і GPRS. Переконайтеся, що телефон підключений до інтернету, а якщо ні - підключіть. У цьому вам допоможе ваш мобільний оператор.
2
Скачайте аську. Для цього, в будь-яку пошукову систему введіть запит: «ICQ на телефон», і у відповідь вам видадуть список різних ICQ - клієнтів. На підставі отриманої інформації виберете той клієнт, який підійде вам більше за інших, і скачайте собі на комп'ютер.
3
Після того, як ви скачали архів, за допомогою програми WinRar розпакуйте його в поточну папку. За допомогою прикладеного до телефону кабелю, або по блютузу передайте 2 прикладених файлу, формату «jar» і «jad» в телефон. Перш ніж від'єднувати кабель, або вимикати блютуз, обов'язково перевірте наявність цих файлів на вашому телефоні.
4
Тепер у своєму телефоні зайдіть в меню - мої файли- інші файли. Там виберіть файл формату «jad», і на задане запитання, встановити аську в телефон, чи ні, натисніть кнопку - встановити. Наступне питання буде - «Запустити програму зараз?», Натисніть кнопку - не запускати. Далі, або у вас все в порядку, і ви можете переходити до наступного кроку, або телефон видасть вам яку або помилку. Це означає, що на якомусь етапі ви, щось зробили неправильно, і швидше за все, доведеться встановлювати заново ICQ на телефон. Або переустановите цю ж програму, але будьте уважніші, або скачайте нову.
5
Наступне, що вам необхідно зробити - зареєструвати ваш особистий номер аськи. Номери ICQ, як платні, так і безкоштовні, ви зможете знайти на сайті того ICQ - клієнта, конструктор якого ви скачали на свій комп'ютер. Так само, ви можете запросити номер, але саме вашого ICQ - клієнта, через пошукові мережі.
6
Після того, як ви зареєстрували аську в мережі, введіть зазначені при реєстрації дані в спеціальну форму.