Як зняти масляну фарбу.

Уже давно канули в минуле ті часи, коли людині доводилося годинами колупати шар олійної фарби для її зняття з поверхні стіни. Завдяки сучасним технологіям процес зняття фарби став максимально комфортним і досить швидким.
Вам знадобиться
  • Металевий шпатель, будівельний фен.
Інструкція
1
Якщо минулого для зняття старого шару фарби людина була змушена колупати її всілякими предметами (полотном рубанка, шпателем і т.д.), то і справа, ранячи свої руки, то на сьогоднішній день такий процес виглядає куди простіше. Відпала необхідність в багатогодинний роботі - завдяки сучасному електроінструменту зняття старої фарби здійснюється досить зручно, а головне - дуже швидко. Говорячи про сучасний інструменті, ми маємо на увазі будівельний фен. Цей пристрій також широко використовується в автомобільних сервісах для тонування стекол машин.
2
Щоб зняти шар фарби, ви можете почати з будь-якої ділянки стіни. Підключіть будівельний фен в розетку і встановіть на ньому максимальну температуру. Увімкніть інструмент за допомогою відповідної кнопки і дайте потоку повітря нагрітися до потрібної температури (зачекайте 10-15 секунд з моменту включення). Піднесіть сопло фена до стіна на відстані 3-6 сантиметрів і обробляйте ділянку 20х20 сантиметрів круговими рухами. Коли фарба вздуется, зніміть її за допомогою шпателя. Так потрібно проробити з усією поверхнею стіни. За допомогою будівельного фена ви також можете зняти старий шар фарби з дерев'яних віконних рам.
3
Недоліком даного способу є той факт, що при нагріванні фарба виділяє неприємний запас. Тому необхідно працювати в добре вентильованому приміщенні. Ні в якому разі не перевіряйте температуру потоку повітря долонею - ви ризикуєте отримати сильний опік. Також слід поговорити про універсальність будівельного фена. Наприклад, щоб дістатися в важкодоступне місце (зворотний бік труби і т.д.), для інструменту передбачається набір спеціальних насадок, що дозволяють з легкістю виконувати практично будь-які операції.