Як розмістити картинку на стіні.

Сьогодні користувачі соціальної мережі «ВКонтакте» можуть не тільки залишати на стінах інших учасників записи та коментарі, а й публікувати на них графічні зображення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, обліковий запис у соціальній мережі «ВКонтакте».
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до своєї стіні і стінам інших користувачів, ви повинні авторизуватися в соціальній мережі «ВКонтакте». Для цього скористайтеся передбаченої формою входу, ввівши в неї свій логін, а також пароль. Якщо у вас ще немає облікового запису "ВКонтакте", вам потрібно зареєструватися.
2
Для реєстрації ви повинні бути запрошені користувачем, у якого вже є обліковий запис. Запрошення, або інвайт, відправляється на мобільний телефон, який вказується в спеціальній формі, що запрошує. Якщо у вас немає знайомих, зареєстрованих "ВКонтакте", ви можете отримати запрошення, відвідавши тематичні форуми.
3
Після того як вам буде надіслано запрошення, на номер стільникового телефону прийде SMS, в якому буде зазначено пароль для входу. Відкрийте головну сторінку «ВКонтакте» за адресою www.vkontakte.ru і введіть в якості логіна свій номер телефону (починається з сімки). В поле «Пароль» введіть отриманий в SMS код. Тепер ви будете авторизовані в системі.
4
Щоб розмістити картинку на стіні іншого користувача, відкрийте його сторінку і знайдіть на ній форму для відправки повідомлення на стіну. Помістіть курсор в поле для введення тексту. У правій частині з'явиться кнопка «Прикріпити». Виберіть опцію «Прикріпити фотографію» і знайдіть потрібну картинку на своєму комп'ютері. Щоб опублікувати зображення на своїй стіні , ви можете вчинити аналогічно.