Як підключити терморегулятор.

Кімнатний терморегулятор здійснює диспетчерський зв'язок з нагрівальним котлом і служить для управління параметрами котла при зміні температури повітря в приміщенні. Ефективність експлуатації системи не в малому ступені залежить від правильного вибору місця установки терморегулятор а.
Інструкція
1
Установка кімнатного терморегулятор а виробляється в приміщенні, доступному для всіх членів сім'ї (крім маленьких дітей). При установці терморегулятор а на підприємстві приміщення повинно контролюватися тільки відповідальними особами.
2
Температура обігрівається повітря в обраному приміщенні повинна бути нижче в порівнянні з температурою повітря інших приміщень.
3
У місці установки терморегулятор а не повинно бути спрямованого руху повітря, постійні і тимчасові джерела тепла повинні розташовуватися далеко від приладу.
4
Прикріпіть терморегулятор до стіни або іншої будівельної конструкції. Зазвичай кріплення здійснюється на рамі, що входить в комплект поставки пристрою. Висота, на якій слід розташовувати терморегулятор - близько 1,5 м відносно рівня підлоги.
5
Електричні дроти, що з'єднують терморегулятор з котлом, не повинні розташовуватися поруч (паралельно) з проводами електроживлення 220 В. Необхідно також виключити вплив на прилад генеруючих електроустановок.
6
Для з'єднання терморегулятор а з котлом використовуйте двожильні проводу перерізом не менше 1 мм і загальною довжиною не більше 30 м. Більш довгий дріт можна використовувати тільки в тому випадку, якщо він екранований. При цьому екран дроти з'єднайте з масою котла.
7
При підключенні проводів до блоку управління, розташованого на лицьовій стороні пристрою, їх полярність. Як правило, на проводах, що йдуть від блоку управління, використовується таке маркування: червоний провід - «плюс», білий провід - «мінус».