Як зробити красиву напис на картинці. Як написати красивим шрифтом напис на картинці.

Зробити красиву напис на картинці можна за допомогою будь-якого графічного редактора. Якщо ви збираєтеся робити це достатньо часто, то скоріше за все виберете Adobe Photoshop - це один з двох редакторів цього роду, яким віддає перевагу більшість графічних дизайнерів.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і завантажте в нього картинку, на яку треба нанести напис . «Гарячі клавіші» CTRL + O відкривають діалог пошуку файлу з вбудованим переглядом містяться в файлах зображень.
2
Увімкніть інструмент «Горизонтальний текст» - просто натисніть клавішу з латинською буквою T. Потім натисніть клавішу D для установки кольорів за замовчуванням (чорний текст на білому фоні). На цьому етапі ще рано підбирати найбільш підходящий колір напису, поки достатньо, щоб її просто було видно на картинці. Клікніть зображення мишкою і надрукуйте текст напису.
3
Після цього клацніть мишкою інструмент «Переміщення» на палітрі інструментів - це найперша піктограма в списку. Потім розкрийте в меню розділ «Вікно» і виберіть пункт «Символ». Таким способом ви відкриєте віконце управління параметрами надрукованого тексту. У випадаючому списку виберіть який-небудь гарний шрифт, а в розташованому під ним поле підберіть відповідний до вибраного шрифту розмір букв. Щоб додати шрифти в цей список треба встановити їх в комп'ютер звичайним способом, а знайти гарні зразки можна в інтернеті. Розміри не обов'язково вибирати зі списку, можна впечатать в віконце будь-який з відсутніх в спіске.В цьому ж вікні можна встановити інші параметри, наприклад, відстань між буквами і рядками. Можна зробити букви більш витягнутими або стислими, підкресленими або закреслені і т.д. Будь-яку з операцій можна застосовувати не до всієї написи, а до однієї букві або до частини тексту - для цього достатньо перед зміною відповідного налаштування виділити потрібну букву. Тут же можна змінити колір, клацнувши прямокутник поруч з напис ю «Колір».
4
Коли закінчите форматування тексту, можете накласти на нього які-небудь візуальні ефекти. Наприклад, світіння, тінь, рельєфність і т.д. Щоб отримати доступ до цих налаштувань текстового шару, двічі клацніть його в палітрі шарів.
5
Останнім штрихом розміщення напису відрегулюйте її положення на картинці - просто потягати напис мишкою.
6
Якщо хочете зберегти роботу в форматі Фотошопа з можливістю подальшого редагування зроблених налаштувань, то натисніть CTRL + S, а потім кнопку «Зберегти». Для збереження картинки в стандартному графічному форматі натисніть ALT + SHIFT + CTRL + S, виберіть потрібний тип файлу і відрегулюйте настройки якості. Підібрати відповідні настройки буде не важко, так як всі зміни будуть відображатися на картинці перегляду. Закінчивши, клацніть «Зберегти», вкажіть назву файлу і місце збереження, і ще раз натисніть «Зберегти».