Як прибрати недавні документи. очистка документів убирание Стота.

Для забезпечення зручної роботи користувача за комп'ютером в більшості операційних систем реалізовано багато інтерактивних засобів. Найчастіше користувачі застосовують їх у роботі автоматично, щодня звертаючись до десятку сервісів ОС. Причому функціональність багатьох з них може бути спрямована не тільки на зручність користувача. Деякі з сервісів можуть проводити передачу особистих даних користувача по мережі. Щоб уникнути цього, бажано регулярно чистити недавні документи на своєму комп'ютері. Також видалення недавніх документів допоможе не збирати на диску непотрібну більш інформацію.
Інструкція
1
На робочому столі операційної системи відкрийте вікно параметрів панелі задач і меню кнопки «Пуск». Для цього клікніть правою кнопкою мишки по панелі задач внизу поточного робочого столу. У контекстному меню клацніть на пункт "Властивості". На екрані з'явиться діалогове вікно параметрів системи.
2
Оберіть мишкою в представленому вікні вкладку «Меню" Пуск "». В даній вкладці буде відображена картинка робочого столу. Нижче неї розташовані радіо-кнопки для управління властивостями. Включення будь-якого з даних елементів призводить до активізації відповідної кнопки «Налаштувати ...».
3
Включіть в даному вікні радіо-перемикач «Меню" Пуск "» і натисніть на кнопку «Налаштувати ...» праворуч від радіо-кнопки. Вам відкриється нове вікно, де представлені загальні та додаткові властивості меню кнопки «Пуск». Перейдіть за допомогою клацання миші у вкладку «Додатково».
4
Очистіть недавні документи . Для цього внизу діалогового вікна в даній вкладці знайдіть розділ «Недавні документи ». В ньому представлені керуючі елементи для завдання певних настройок даному режиму. Натисніть в розділі кнопку «Очищення списку». Всі ваші недавно використалися документи будуть видалені з диска і з розділу «Документи» в меню кнопки «Пуск».
Папка "Недавні документи " в операційній системі Windows відображає список останніх відвіданих файлів. За замовчуванням ця папка в ОС Windows не відображається. Але для зручності відкриття часто використовуваних файлів можна задати її відображення прямо в меню "Пуск" у вигляді випливали списку.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку викличте Панель завдань і знайдіть в її лівій частині кнопку "Пуск". По даній кнопці клацніть один раз правою кнопкою миші.
2
У меню, дій клацніть лівою кнопкою миші один раз по строчці "Властивості". Після цього перед вами з'явиться вікно з властивостями Панелі задач і меню "Пуск".
3
У вікні активуйте вкладку "Меню" Пуск , клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз.
4
Далі клацніть по кнопці "Налаштувати", яка розташована навпроти рядка з обраним стилем меню "Пуск". Після цього відкриється вікно з настройками меню.
5
В даному вікні активуйте вкладку "Додатково". У ній представлені три блоки налаштувань.
6
В останньому блоці "Недавні документи " поставте галочку навпроти рядка "Відображати список недавно використалися". Потім натисніть кнопку "ОК", що розташовується внизу вікна.
7
Після цього список недавніх документів відбиватиметься при наведенні курсора на рядок "Недавні документи ", яка розташовується в меню "Пуск".
Корисна порада
У вікні настройки меню "Пуск" можна також очистити список недавно використалися. Очищення списку не спричинить видалення файлів.