Як зробити прозору рамку в фотошопі. Прозора рамка в фотошопі.

Фотошоп надає масу способів зробити прозорою рамку на зображенні. Зазвичай вибір залежить від самої рамки - вона може бути намальована, наприклад, з використанням інструментів «Пензель», «Довільна фігура» або навіть «Текст». В кожному випадку зручніше застосовувати різні способи регулювання прозорості. Нижче описаний, мабуть, найпростіший з варіантів.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Якщо ви ще не зробили підготовчих операцій, то запустите Adobe Photoshop і відкрийте картинку, яку слід помістити в прозору рамку . Найпростіше завантажити зображення, використовуючи «гарячі клавіші» CTRL + O, які включають діалогове вікно відкриття файлу.
2
Коли файл завантажений, створіть шар з копією зображення. Це можна зробити, натиснувши поєднання клавіш CTRL + J. Всі операції ви будете здійснювати з цим шаром.
3
Як зразок зробіть найпростіший варіант рамки - прямокутник, що починається від країв зображення, однакової ширини з усіх боків. Для цього вам треба відкрити вікно ефектів накладення. Клацніть створений шар правою кнопкою і виберіть в контекстному меню пункт «Параметри накладання». Відкриється вікно, в якому вам треба вибрати самий нижній в списку стилів ефект - «Обведення».
4
На вкладці налаштувань цього ефекту спочатку розкрийте список, що випадає «Положення» і виберіть пункт «Всередині».
5
Потім виберіть «Тип обведення». Варіантів тут три - градієнт, візерунок і колір. Залежно від вибору зміниться і список налаштувань цієї секції. Наприклад, якщо виберете «Градієнт», то клацнувши картинку в випадаючому списку, ви включите редактор і отримаєте доступ до палітри вибору та зміни шаблонів градієнтної заливки. Крім того ви зможете вибрати стиль і кут нахилу градиентного оформлення рамки.
6
Закінчивши з вибором стилю рамки, виберіть її розмір за допомогою самого верхнього повзунка на цій закладці. Потім ползунком у напису «Непрозр.» Відрегулюйте ступінь прозорості рамки. Всі ці дії будуть відразу відображатися на картинці, тобто вам треба підбирати параметри візуально.
7
Коли результат стане задовільним, натисніть «ОК». Щоб зберегти роботу для подальшого редагування в форматі Фотошопа натисніть поєднання CTRL + S, а потім кнопку «Зберегти». А зберегти готову картинку з рамкою в зручному графічному форматі можна натиснувши ALT + SHIFT + CTRL + S. Вам буде запропоновано підібрати крім формату файлу і настройки якості зображення. Зробивши це, клацніть «Зберегти» і вкажіть ім'я та місце зберігання файлу.