Як розблокувати порт.

Розвиток інтернет-технологій дозволяє сьогодні легко спілкуватися, працювати і грати по мережі з будь-яким жителем планети. Для цього на комп'ютері має бути активне інтернет-з'єднання, яке задається, в тому числі, через спеціальні порти . Як і IP-адресу, зовнішній порт встановлюється мережевим програмним забезпеченням на кожному комп'ютері. У ряді випадків для початку роботи певного сервісу необхідно розблокувати порт, який передбачається використовувати. Також будь-яке підключення до призначеного для користувача комп'ютера по мережі відбувається через мережевий порт, відкрити який можна в настройках брандмауера.
Інструкція
1
Відкрийте діалогове вікно списку мережевих підключень. Для цього виберіть пункт «Панель управління» меню кнопки «Пуск». У вікні управління клацніть на елемент «Мережеві підключення». На екрані виведеться вікно, що містить всі ваші локальні і віддалені підключення.
2
Оберіть потрібне вам підключення до мережі та відкрийте діалогове вікно його властивостей. Для цього викличте контекстне меню і виберіть у ньому пункт «Властивості». У даних властивостях підключення перейдіть у вкладку «Додатково».
3
У вікні, в розділі «Брандмауер Window» клікніть по кнопці «Параметри». Потім перейдіть у вкладку «Винятки». На екрані з'явиться вікно, що містить список встановлених винятків захисту брандмауера.
4
Розблокуйте потрібний вам порт. Для цього в представленому списку сервісів знайдіть додаток або програму, порт якої потрібно розблокувати. Увімкніть навпроти порту мишкою прапорець елемента.
5
Якщо потрібний порт у списку виключень брандмауера відсутній, додайте його за допомогою натискання кнопки «Додати порт ...». У з'явилися полях введіть ім'я порту та його номер. Натисніть кнопку «Ок». Новий порт у відключеному стані з'явиться в списку виключень. Потім розблокуйте його, включивши відповідний прапорець.
6
Для збереження всіх внесених змін натисніть кнопку «Ок» у кожному вікні властивостей брандмауера і мережевих підключень. Після чого через заданий порт можна здійснити мережеве підключення з вашим комп'ютером.
Зверніть увагу
Розблокування портів може порушити безпеку вашої операційної системи і ваших особистих даних. Відкривайте порти для сервісів, тільки точно знаючи про їх функціоналі.