Як видалити права адміністратора.

Якщо на вашому комп'ютері працює декілька користувачів, причому кожен під своїм обліковим записом, варто подумати про обмеження прав в цих облікових записах. Наприклад, це може знадобитися, якщо ви не хочете, щоб інші користувачі мали можливість встановлювати програми або гри. Також дуже важливо, щоб в системі залишалася лише одна обліковий запис адміністратора - ваша. У цьому разі інші облікові записи не матимуть прав для зміни своїх профілів, ця можливість буде тільки у вас.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Щоб приступити до редагування облікових записів користувачів, включите комп'ютер. Зайдіть в панель управління через «Пуск» - «Панель управління». Переконайтеся, що панель управління працює в класичному режимі, а не в режимі за категоріями (перемикач знаходиться в лівій частині віконця зверху).
2
Знайдіть рядок «Облікові записи користувачів Win2k». Подвійним клацанням лівої кнопки мишки по іконці запустите настройку облікових записів. У віконці на вкладці "Користувачі" перевірте наявність галочки «Вимагати введення імені користувача і пароля». На цій же вкладці знайдіть список «Користувачі цього комп'ютера».
3
Приступайте до редагування прав кожного користувача. Для цього виберіть потрібного користувача та натисніть кнопку «Властивості». У віконці «Властивості» на вкладці «Членство в групах» виставте значення «Обмежений доступ (Користувачі)». Перевірте, що для вашого профілю в «Свойствах» виставлено значення «Адміністратор». За допомогою кнопки "Змінити пароль» в головному віконці «Облікові записи користувачів» задайте пароль для вибраного облікового запису. Після внесення всіх необхідних змін натисніть кнопку «Застосувати».