Як зробити статичний ВП.

В силу різних причин, користувачеві мережі інтернет може знадобитися змінити свій динамічний IP-адресу на статичний. Динамічні IP-адреси зараз у більшості користувачів. Вони присвоюються автоматично провайдером при виході користувача в мережу інтернет. Статичний же IP-адресу не змінюється від сесії до сесії.
Інструкція
1
Спершу визначимо ситуації, коли потрібен статичний IP-адресу. По-перше, без статичного «IP-адреси» неможливо зробити свій інтернет-сервер. По-друге, статичний IP-адреса необхідна багатьом «геймерам» на ігрових серверах для того, що система їх пам'ятала, а також зберігала їх ігрові параметри. По-третє, статичні IP-адреси можуть знадобитися при роботі з деякими фінансовими інструментами. Це біржові торговельні платформи, а також деякі банківські платіжні он-лайн термінали, які в силу політики безпеки прив'язуються до одного IP-адресою.
2
Найпростіший і надійний спосіб отримати статичний IP-адреса - це звернутися до вашого інтернет-провайдера. За невелику плату (як правило, близько 5 - 10 доларів на місяць) він додасть вам цей сервіс. У разі, якщо ви хочете встановити у себе вдома сервер зі своїм хостингом, то прийнятний тільки такий спосіб отримання статичного IP-адреси. Також найкраще користуватися саме цим способом і у випадку з електронними фінансовими операціями.
3
Є й інший спосіб отримати статичний IP-адресу. Він безкоштовний і найбільш актуальний для «гtймеров». Суть полягає в тому, щоб призначити постійне доменне ім'я комп'ютера, що має динамічний IP-адресу. Для цих цілей зараз найкраще підходить програма, представлена на сайті No-ip.com. Для її отримання спершу необхідно пройти реєстрацію на даному ресурсі, а потім завантажити програму. Налаштування програми дуже прості. Далі необхідно зробити так, щоб програма запускалася на комп'ютері разом з операційною системою. Після виходу в мережу інтернет, завдяки цій програмі, на ігрових серверах та інших ресурсах вас будуть инициализировать по певному доменному імені. При цьому ваш IP-адресу як і раніше буде залишатися динамічним.