Як розблокувати usb.

Сьогодні майже кожна людина, що працює з комп'ютером, має свій портативний USB-флеш-накопичувач. Така популярність пояснюється тим, що за допомогою цього пристрою дуже зручно здійснювати перенесення даних різного типу. Однак часто трапляється так, що улюблена флешка виходить з часом з ладу або блокується. Відразу ж постає питання про лагодження накопичувача. Щоб здійснити дану операцію, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК, програма EasyRecovery
Інструкція
1
Якщо ваша флешка визначається на комп'ютері, але на ній не відображаються записані дані, то швидше за все, що несправність сталася через неправильне вилучення носія.
2
Для лагодження потрібно скористатися спеціальним програмним забезпеченням.
3
Добре впорається програма EasyRecovery.
4
Якщо ж поломка вашої флешки сталася через перебої в електроживленні або теплової передозування, то починають пристрій можна тільки за допомогою заміни деяких деталей. Вам варто звернеться в спеціальний сервісний центр.
5
Періодично можуть виникати ситуації, коли інформація, записана на пристрої, зчитується з помилками. Швидше за все, це проблеми з зносом флеш-пам'яті. Для їх усунення потрібно перенести всю інформацію на комп'ютер, і проробити низькорівневе форматування.
6
На даний момент часу можна з повною впевненістю говорити, що практично кожен USB накопичувач можливо відновити, просто потрібно знати причину поломки.