Як включити блок живлення без материнської плати.

Експлуатація комп'ютера, як і будь-який інший техніки, рано чи пізно призводить до різних поломок. Якщо ваш комп'ютер одного разу перестав реагувати на натискання кнопки включення, швидше за все, у вас зламався блок харчування або материнська плата. В цьому випадку відразу бігти в комп'ютерний магазин і купувати новий блок харчування або плату недоцільно, так як ви не знаєте напевно, що саме вийшло з ладу. Виключити чи підтвердити поломку блок а харчування можна, якщо спробувати включити його окремо від материнської плати .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, материнська плата, блок живлення, скріпки або пінцет, початкові навички по роботі з комп'ютерною технікою
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер від електро харчування, від'єднавши мережевий кабель. Зніміть кришку системного блок а, викрутивши фіксують гвинти за допомогою викрутки. Потім покладіть системний блок на підлогу і від'єднайте кабелі блок а харчування від роз'ємів на материнській платі. При цьому не відключайте блок харчування від приводу, так як включати його потрібно під навантаженням.
2
Візьміть кабель від блок а харчування (який від'єднали від материнської плати ). Ви побачите, що на ньому розташовано 20 штирьків, до кожного з яких підходять по одному проводку. Знайдіть зелений проводок і, наприклад, за допомогою скріпки або пінцета замкніть його з будь-яким чорним. Після цього візьміть шнур харчування і одним кінцем включите в розетку, а іншим - в блок харчування.
3
Якщо блок харчування включився (заробив кулер і загорівся світлодіод приводу), значить причина поломки швидше за все криється в материнській платі. Якщо ж він не включився, значить блок харчування вийшов з ладу і доведеться купувати новий.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не відкривайте кришку системного блоку і не виконуйте подальших дій поки не відключіть електроживлення комп'ютера, висмикнувши мережевий кабель з розетки.