Як видалити плями від машинного масла. плями від машинного масла Як видалити.

Плями на одязі завжди доставляють нам неприємні переживання і можуть зіпсувати самий чудовий вечір. Є плями, які легко вивести в домашніх умовах, особливо, якщо приступити до їх видалення негайно. Але деякі забруднення слід виводити особливо старанно. До таких належать плями від машинного масла.
Вам знадобиться
  • Магнезія, ефір, нашатирний спирт, скипидар, дерев'яна дощечка, чиста біла тканина
Інструкція
1
Свіжа пляма від машинного масла вивести значно легше, ніж застаріле. Для початку очистіть забруднену ділянку від пилу.
2
Приготуйте кашку з порошку магнезії навпіл з ефіром. Обробіть забруднене місце, втираючи кашку від країв плями до його центру. Після того як ефір випарується, магнезію акуратно зчистіть щіткою.
3
Ще один спосіб видалення плями від масла вимагає приготування суміші нашатирного спирту і скипидару в рівних кількостях. Натріть пляму сумішшю і на деякий час залиште. Якщо пляма не зникло відразу, повторіть процедуру, після чого виперіть виріб в теплій мильній воді. Пам'ятайте, що спочатку слід вивести пляму, а вже потім прати саму річ.
4
Перед застосуванням рекомендованого складу на плямі бажано перевірити його дію на шматочку матеріалу або в непомітному місці. Так ви можете з'ясувати, наскільки добре матеріал переносить вказане засіб.
5
Щоб при видаленні плями не залишився помітний слід, обробіть не тільки область плями, але і ділянку навколо нього.
6
Використовуйте при виведенні плями невелику дощечку, обгорнуту декількома шарами білої чистої тканини або марлі. Дощечку слід підкласти до вивороту тканини під забруднену ділянку.
7
Роботи по виведенню плями проводите в добре провітрюваному приміщенні і за відсутності відкритого вогню.