Як записати пісню на диск.

Ми кожен день викачуємо нові хіти музики, обмінюємося ними по "блютузу", передаємо їх один одному за допомогою електронної пошти і "аськи". Але ось настає момент, коли нам хочеться записати наші улюблені пісні на диск. А причиною цього може стати що завгодно: запис потрібна для концерту, виступу або просто для корпоративу.
Вам знадобиться
  • Чистий диск, необхідні нам записи на комп'ютері і пишучий CD \ DVD привід.
Інструкція
1
Перед тим, як ми приступимо до запису диска, давайте уточнимо нашу мету і кінцевий результат. Адже можна записати музику на CD або DVD диск, а також це можуть бути треки формату CD або mp3. Тому як пісень, в форматі mp3 вміститься на диск набагато більше, ніж треків CD. Приміром, на диск CD влазить близько 80 хвилин аудіозаписів без компресії, а на DVD-диск близько 450 хвилин. Співвідношення в кількості пісень буде наступне - 19/110. З іншого боку, при записі на ці ж диски mp3 файлів, кількість потрібних нам файлів збільшується в рази. DVD-диск може вмістити дискографії декількох виконавців. Після того, як виберете необхідний формат файлів, в якому ви збираєтеся їх записувати, а також вибравши DVD або CD, можна приступати до запису.
2
Найпростіший спосіб записати CD-диск таїться у вашій операційній системі. У стандартному комплекті вашої оболонки є можливість записати CD-диск. Варто відзначити, що DVD-диск ви не зможете записати. Процес запису дуже простий. Відкриваєте провідник (мій комп'ютер), вибираєте ваш CD-привід. Відкриваєте ще один провідник і знаходите необхідні файли для запису. Затискаючи лівою кнопкою миші, перетягує їх на диск. Після операції копіювання, на вашому диску з'явиться повідомлення "Файли, які очікують записи на диск". Натискаєте на це повідомлення, уточнюєте правильність зазначених вами файлів. Натискаєте на "Запис". Диск готовий.
3
Спосіб поскладніше. Скористатися пакетом Ahead Nero. Цей пакет програм дозволяє виробляти будь-які дії з диском: копіювати, записувати, створити відео-диск, а також створити обкладинку для вашого диска. Робота з Nero починається з запуску вікна Nero Start Smart. Вгорі віконця це програми виберіть значення DVD або CD. Все залежить від вашого рішення, який диск ви хочете створити. Якщо ви хочете створити mp3-диск, то виберіть іконку "Створити CD \ DVD з даними". Якщо ж ваш вибір впав на створенні диска з високою якістю музики, то виберіть іконку "Створити CD \ DVD-аудіо диск" .У вікні Nero Express натискаємо кнопку "Додати (+)", знаходимо наші файли і додаємо їх. У вікні вибору пісень їх можна прослухати, що є великим плюсом. Після того, як додали всі необхідні файли, натискаємо "Далее". У новому вікні нам належить вибрати швидкість запису. Натискаємо кнопка "Запис". По завершенню запису диска, Nero Express сповістить вас про закінченою операції, і привід автоматично витягне ваш диск.
Зверніть увагу
Чим менше швидкість запису, тим більше цей диск вам прослужить.