Як зробити свій комп'ютер краще.

Кожен з нас хоче вичавити зі свого комп'ютера максимум. Звичайно, при покупці ми прагнемо вибрати найбільш підходящу нам конфігурацію, але з часом виникає необхідність покращувати комп'ютер - або для своєї зручності, або для того, щоб модернізувати його. Можна виділити кілька основних способів, за допомогою яких можна зробити свій комп'ютер краще.
Інструкція
1
В першу чергу, це модернізація застарілого обладнання. Періодично оновлюйте такі частини комп'ютера , як материнська плата, відеокарта і звукова карта. Якщо ви використовуєте свій комп'ютер переважно для ігор, то варто оновлювати відеокарту, а також докуповувати оперативної пам'яті як мінімум кожні два-три роки.
2
Здійснюйте постійний контроль за роботою комп'ютера . Періодично розбирайте і протирайте його від пилу, намагайтеся якомога частіше здійснювати повне сканування на предмет вірусів і шпигунських програм. Для того, щоб комп'ютер функціонував якомога стабільніше, робіть дефрагментацію як мінімум раз на місяць. Звертайтеся з комп'ютером акуратно, ні в якому разі не допускайте відкритих ємностей з рідиною поруч з ним - у разі попадання води, ви можете не відновити дані, які на ньому знаходяться.
3
тюнінг свій комп'ютер - як зсередини, так і зовні. Якщо це ваш особистий комп'ютер, змінюйте його зовнішній вигляд так, як ви хочете. Існує безліч інформації по зовнішньому тюнингу комп'ютера , один з найпоширеніших видів - це установка неонових ламп як зовні, так і всередині системного блоку, використання прозорого пластика, світлодіодів - все, що зробить ваш комп'ютер привабливим і незвичайним.
4
Не забувайте про внутрішній тюнінг. Якщо вас не влаштовує та тема оформлення, яка запропонована як стандартної, використовуйте програми для зміни завантажувального екрану і теми оформлення! Знайдіть ці програми в мережі інтернет, встановіть і використовуйте той стиль оформлення, який вам підходить.