Як зробити якісний звук.

Від того, наскільки правильно буде підключено аудіопристрій до вашого комп'ютера, напряму залежатиме якість звуковідтворення . В Windows при підключенні аудіопристроїв необхідно виконати деякі настройки для їх коректної роботи в подальшому.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Підключення аудіопристрою. Розглянемо правильне виконання підключення аудіопристрою до комп'ютера на прикладі сабвуфера. Для початку вставте штекер живлення сабвуфера в мережу і увімкніть його. Далі вам потрібно вставити роздвоєний штекер у відповідні гнізда аудіопристрої. На іншому кінці шнура буде змонтований один штекер, який вставляється у вихід на звуковій карті (гнізда на задній панелі комп'ютера). Підключіть даний штекер в будь-який вільний гніздо. Звернемо вашу увагу на той момент, що колонки вже повинні бути підключені до сабвуферу.
2
Після того, як ви вставите штекер в гніздо, вам необхідно правильно визначити тип підключеного пристрою. На робочому столі агент звукової карти виведе вікно, де вам потрібно задати певний параметр. В якості настройки для сабвуфера вам потрібно поставити галочку біля значення «Вихід на сабвуфер/центральний канал». Якщо ви поставите інше значення, відтворення звуку може бути приглушеним і в деяких випадках спотвореним. Встановивши прапорець навпроти озвученого вище пункту, натисніть кнопку «ОК» і закрийте вікно агента звукової карти.
3
Щоб додатково підвищити якість відтворення звуку, відрегулюйте відповідні параметри на самому сабвуфере. Можна виконати певні налаштування в еквалайзері звукової карти. Для цього запустіть диспетчер даного пристрою (звичайно іконка диспетчера міститься в системному треї) і зайдіть у розділ «Звуковий ефект». Тут ви зможете відрегулювати якість відтворення за допомогою певних настройок еквалайзера.